K nákupu výnimočných potravín  

  získajte chutné darčeky  

  K nákupu výnimočných potravín  

  získajte chutné darčeky  

Vychutnávajte poctivé chute výnimočne výborných farmárskych potravín.

Pri každom nákupe nad 20, 35 alebo 50 EUR automaticky získavate niektorý z darčekov podľa vášho výberu.

  Malý darček  

  k nákupu nad 20€  

  Malý darček  

  k nákupu nad 20€  

Pri nákupe nad 20 EUR získavate 1 z týchto výrobkov zadarmo.


Domáca masť s oškvarkami Mangadurca

Úžasná škvarková pomazánka FARMFOODS je tradičná nátierková delikatesa, lahodná, ľahko roztierateľná, a príjemná, vďaka ošípaným Mangadurca, z ktorých ju vyrábame. Keďže ide o výnimočnú a výbornú pochúťku, najlepšie vynikne s kúskami čerstvého pečiva. Ako predjedlo ju ocenia bežné návštevy, grilovníci zo záhrady, či zahraniční priatelia, pretože nič „slovenskejšie“ im ponúknuť ani nemôžete. Zistiť viac.

Plnotučný krémový roztierateľný tavený syr

Plná chuť Slovenského mlieka, slovenských syrov a našich kráv z vlastných slovenských fariem. Plnotučný krémový je tavený syr vyrobený výhradne z vlastných zrejúcich syrov, masla, smotany a tvarohu, bez zahusťovadiel. Pri jeho výrobe je použitý syr Dunajler, Sýta Rúbaň a Jemný Dubník. Spoločne dodávajú finálnemu tavenému syru príjemnú slanú syrovú chuť, ktorá si so sebou nesie chute a vône po týchto krásnych vyzretých syroch. Zistiť viac.

    Darček, ktorý poteší    

    k nákupu nad 35€    

    Darček ktorý poteší    

    k nákupu nad 35€    

Nakúpte si výnimočne výborné potraviny a pri nákupe nad 35 EUR automaticky získavate 1 výrobok zadarmo. Môžete si vybrať z nasledovných:

Tri variácie, ktoré predstavujú typickú slovenskosť, regionalitu, tradície, jednoduchosť pretavené do túžob a potrieb moderného človeka po súčasných trendoch – grilovaní, opekaní a vysmážaní. Pritom zachovávame poctivý, čo najjednoduchší a transparentný technologický prístup vo výrobe, bez zbytočných konzervantov. To všetko výlučne z vlastných surovín a vlastných zvierat. To je FARMFOODS.

Delikátna údená slanina

Naša slanina z ošípaných Mangadurca, ktorá je pripravovaná solením a údením v studenom dyme z bukových štiepok, bez konzervantov či umelých aróm. Po vyúdení ešte vyzrieva v špeciálnych a dôsledne kontrolovaných podmienkach, čím sa stáva delikátnou, s typicky jemnou až maslovou chuťou. Viac o výrobku.

Syr pripravený na vyprážanie

Tento úžasný polotučný, veľmi krátko vyzrievaný syr z dielne FARMFOODS. Vďaka použitiu vyberaných syrárskych kultúr pri jeho výrobe má plnú a bohatú chuť, v ktorej ucítite maslo, smotanu. Jemne slaná a delikátna klasická slovenská pochúťka pre celú rodinu. Viac o výrobku.

Farmársky blok

Stredne zrejúci syr eidamského typu, vyrobený s použitím špeciálnych syrárskych kultúr, ktoré vytvárajú jemné, mliečne, smotanové chute a vône. Je typicky vhodný pre široké použitie v teplej či studenej kuchyni. Výborný na pečivo s maslom, fantastický na zapekanie, na všetky spôsoby použitia, na ktoré ste zvyknutí. Viac o výrobku.

    Darček ktorý poteší    

    k nákupu nad 50€    

    Darček ktorý poteší    

    k nákupu nad 50€    

Keďže sa pri nákupe nad 50 Eur isto zaradíte k fanúšikom výnimočne výborných potravín, ktoré budujú na kvalite a gurmánskych zážitkoch, môžeme vám ponúknuť jeden z týchto výrobkov..

Domáca škvarená masť

Naša FARMFOODS masť je lahodná, príjemná a ľahko roztierateľná. Vyznačuje sa nižším bodom topenia oproti iným dostupným mastiam v bežných obchodných reťazcoch, a to vďaka ošípaným Mangadurca, z ktorých ju vyrábame. Škvarená masť je vhodná na varenie a výborne sa hodí aj ako predjedlo, natretá na čerstvé pečivo, aj napríklad s cibuľkou.Viac o výrobku.

Prepustené maslo GHÍ 99%

Táto výnimočná lahôdka sa vyrába z tradičného masla jemným pražením, ktorým sa odstráni z masla zvyšná voda a získava sa tak 99% mliečny tuk so špecifickou chuťou. GHÍ je vynikajúce aj pre ďalšiu tepelnú úpravu, pretože sa zaručene nepripáli a dodá jedlám vynikajúcu jemne maslovú chuť a delikátnu arómu, bez umelých prísad a konzervantov. Viac o výrobku.

Pri nákupe nad 50 € si môžete vybrať nielen jeden z týchto darčekov ale + navyše k tomu zakúpiť ešte 1 fľašu výnimočného vína z nášho vinárstva TERRA WYLAK z edície LIGNUM za 50% cenu.

  Slovenské víno z rady Lignum  

  s 50 %-nou zľavou  

Spoznajte aj naše ďalšie akcie

Vojdite do našich predajní Výnimočných potravín a nechajte sa uniesť kombináciou ingrediencií, ktoré pre vás denno-denne namiešavame. Sú to spomienky na detstvo, tradičné chute, láska k nášmu regiónu a Slovensku, poctivý prístup k výrobe. Tiež pridávame starostlivosť, slnkom opálené tváre a ruky farmárov, úsmevy i obavy nad úrodou či počasím, kilometre prebrázdené traktormi či tony krmiva prehádzané nielen strojmi ale i ručne vidlami. To všetko robíme s láskou a pre zmysel, ktorý pred sebou vidíme. A to ste vy, naši zákazníci. Naše deti, ktoré si zaslúžia jesť potraviny bez konzervantov a chémie. Výnimočne výborné. FARMFOODS.


Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.