Stlačili sme pre vás ceny!

Počas mesiaca august 2021 vám chceme predstaviť mäsové delikatesy a výrobky, ktoré sú z našich vlastných zvierat a slovenských chovov. Aby boli pre vás ešte atraktívnejšie, znížili sme ceny o 40% na vybrané výrobky z mäsa a hydiny. Príďte do siete našich predajní FARMFOODS – Výnimočné potraviny a ochutnajte poctivé farmárske chute z lokálnych a vlastných fariem nášho združenia.

  Vyberte si to najlepšie  

  podľa svojej chuti  

Tri chuťovky, ktoré vás nenechajú hladnými

Tieto tri vybrané výrobky výnimočne výborne reprezentujú naše tradície, silu, vzťah k farmárčeniu, zároveň našu regionalitu, charakter nášho naturelu a blízkosť ku gurmánskym chutiam.

Domáca škvarená masť 2 Kg

Naša FARMFOODS masť je lahodná, príjemná a ľahko roztierateľná. Vyznačuje sa nižším bodom topenia oproti iným dostupným mastiam v bežných obchodných reťazcoch, a to vďaka ošípaným Mangadurca, z ktorých ju vyrábame. Škvarená masť je vhodná na varenie a výborne sa hodí aj ako predjedlo, natretá na čerstvé pečivo, aj napríklad s cibuľkou. Zistiť viac.


12,65 €

- 40%
7,59 €

Jemná prírodná saláma

Poctivá mäsová salámka je na slovenskom trhu neporovnateľná. Pri výrobe sme použili iba mäso a koreniny, ktoré sú vyšperkované náročným, prísne kontrolovaným technologickým postupom. Je vyrobená absolútne bez prídavných látok a konzervantov, má svoju vlastnú prirodzenú, poctivú farbu a to ju robí ešte viac výnimočnou. Aj týmto dokazujeme, že sa sa kvalitné mäsové výrobky dajú vyrábať POCTIVO. Zistiť viac.


10,20 €

- 40%
6,12 €

Natur klobása na gril 8ks. bal.

Výborná šťavnatá, mierne pikantná klobáska je pripravená z hovädzieho mäsa býkov Charolais a bravčového mäsa ošípaných Mangadurca, ktoré sú chované v prirodzených podmienkach na našich farmách. Táto lahodná grilovacia špecialita je vhodná pre celiatikov, ako všetky naše výrobky, keďže neobsahujú žiadne prídavne látky, ani lepok. Zistiť viac.


12,00 €

- 40%
7,2 €

Iba poctivé mäso dokáže vytvoriť výnimočne výborné ingrediencie a výrobky.
To je Farmfoods.

  Skutočné mäso v skle  

  To sa oplatí!  

Výnimočné chuťovky z mäsa našich vlastných zvierat

Tieto jedinečné chuťovky vyrábame pasterizovaním či varením a používame iba prírodné a jednoduché ingrediencie. Cibuľa, sterilná zelenina, paradajkový pretlak, cesnak, jedlá soľ, paprika palivá a zmes prírodných korenín. Toto je prístup FARMFOODS.

Magická Mangadurca

Táto výnimočná a pritom tradičná nátierka je pripravená tak, aby na hrianku dokonale pasovala. Nerozteká sa, jej konzistencia je priam ideálna a chuť nenapodobiteľná. Výborná parťáčka na raňajky, rýchlu a sýtu večeru, vhodná ako pomocníčka na cesty, či záchranárka pri nečakaných návštevách. Je to naše dievča do koča i do voza. Zistiť viac.


3,70 €

- 40%
2,22 €

Diabolská Mangadurca

Táto diabolská ohnivá dáma na hrianky je výnimočná svojím temperamentom a charakterom s vysokým podielom kvalitného mäsa z ošípaných Mangadurca. Ak ste milovníkmi pikantných chutí, určite je táto nenápadná diablica so štipľavou paprikou stvorená pre vás. Spojenie tradícií a pálivých chutí vás prenesie cez hranice vašich kuchýň. Zistiť viac.


4,10 €

- 40%
2,46 €

Údená paštéta z Mangadurcy

Pri natretí tejto lahôdky na pečivo zacítite úžasnú údenú mäsovú chuť a prežijete skutočné nebíčko v papuľke. Milujete vône dymu, ohňa a chute mäska, ktoré spoločne najlepšie vyniknú v tradičných slovenských výrobkoch? Naše mäso sa údi výhradne studeným dymom na pilinách z bukového dreva a nepoužívame žiadne umelé arómy, ako to často zvykne bývať. Zistiť viac.


3,70 €

- 40%
2,22 €

Výnimočne výborné výrobky so skvelou akciou

Len teraz si môžete vychutnať vybrané potraviny FARMFOODS za cenu, aká tu ešte nebola. Neváhajte a navštívte vašu najbližšiu predajňu!

  Výnimočne výborné potraviny  

  za skvelé ceny  

Bez "É-čok", konzervantov a antibiotík

Vo FARMFOODS máte istotu, že viete, čo jete. Mäso v našich výrobkoch pochádza zo zvierat chovaných na našich farmách v prirodzených podmienkach. V jeho zložení nenájdete žiadne konzervanty, "É-čka" ani GMO.

Stehná z našich kurčiat

Na súčasnom trhu s hydinou nemajú súperov. Kvalita života sa premieta do mäsa a svalov, to vieme všetci. FARMFOODS Mrazené stehná pochádzajú výlučne z našich vlastných slovenských kurčiat chovaných v prirodzených podmienkach welfare chovu. Vytvárame podmienky, v ktorých sú kuriatka chránené pred fyzickou a psychickou nepohodou, nikdy netrpia smädom, hladom, nevhodnou výživou. Kurčatá sú kŕmené tradičným krmivom a dostávajú sa do našich obchodov o 10 až 20 dní neskôr ako dnešné slovenské či poľské kurčatá. Zistiť viac.5,54 €/kg

- 40%
3,32 €/kg

Hrdý Býk Charolais vo vlastnej šťave 390g

Lahodná, znamenitá a veľkolepá FARMFOODS hovädzina vo vlastnej šťave vo väčšom 390g baleni. Kúsky poctivého mäsa zaliate silným vývarom sa perfektne hodia na rýchly obed či večeru. Úžasne chutia studené, aj ohriate a s prílohou podľa vašej chuti. Náš hrdý býk sa pýši jedinečným a výnimočne výborným zložením bez zbytočných konzervantov a prídavných látok. Spoznávajte s nami chute tradičného mäsa spojeného s výnimočnou kvalitou. Zistiť viac.


6,54 €

- 40%
3,92 €

Spoznajte aj naše ďalšie akcie

Vojdite do našich predajní Výnimočných potravín a nechajte sa uniesť kombináciou ingrediencií, ktoré pre vás denno-denne namiešavame. Sú to spomienky na detstvo, tradičné chute, láska k nášmu regiónu a Slovensku, poctivý prístup k výrobe. Tiež pridávame starostlivosť, slnkom opálené tváre a ruky farmárov, úsmevy i obavy nad úrodou či počasím, kilometre prebrázdené traktormi či tony krmiva prehádzané nielen strojmi ale i ručne vidlami. To všetko robíme s láskou a pre zmysel, ktorý pred sebou vidíme. A to ste vy, naši zákazníci. Naše deti, ktoré si zaslúžia jesť potraviny bez konzervantov a chémie. Výnimočne výborné. FARMFOODS.


Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.