Aj tento rok sa spoločnosť AGROTRADE GROUP a projekt FARMFOODS - Výnimočné potraviny zúčastnia veľtrhu AGROKOMPLEX v Nitre, ktorý sa bude konať od 22. do 25. augusta. „Na voľnej ploche budú predstavené výnimočné zvieratá chované pre potreby FARMFOODS, ktoré pochádzajú zo slovenských fariem a sú súčasťou reťazca,“ informuje Mgr. Martina Dudášová, organizačno komunikačný manažér FARMFOODS.Spoznajte zákulisie výroby výnimočných potravín

Počas celej výstavy budú pre zákazníkov k dispozícii stánky prezentujúce jednotlivé výrobné prevádzky zapojené do Farmfoods konceptu. Prvýkrát budú na podujatí prítomné stánky, ktoré zastupujú absolútne novinky v portfóliu FARMFOODS, pekáreň Rosenau so svojou ponukou chlebov a rôznych druhov pečiva, ako aj spoločnosť Mikrovak, ktorá sa zameriava na prípravu hotových jedál z vlastných FARMFOODS surovín. Ďalšou novinkou bude prítomnosť stánku zameraného pre HORECA, teda dodávanie surovín pre hotely, reštaurácie a kaviarne.

„V každom stánku bude pre návštevníkov počas všetkých štyroch dní zároveň pripravená ochutnávka našich výnimočných potravín. Samozrejmosťou je, že všetky výnimočné výrobky si budete môcť aj zakúpiť,“ vysvetľuje M. Dudášová. K dispozícii budú dve pojazdné predajne, ktoré budú počas priebehu akcie ponúkať produkty FARMFOODS. V rámci prezentovania siete FARMFOODS – Výnimočné potraviny budú pre návštevníkov pripravené aj ďalšie zaujímavé možnosti."Predstaveniu výnimočných zvierat zo slovenských fariem a diskusií o spôsobe chovu pre potreby výroby výnimočných potravín bude venovaná stála výstava, prednášky a diskusie denne o 9:30 h, 12:30 h a 15:30 h. Dalšou témou výstavy, prednášky a verejnej diskusie denne o 9:00 h, 13:00 h a 16:00 h bude Kvalitne, poctivo a zdravo k výnimočným farmárskym potravinám bez konzervantov, aditív a geneticky modifikovaných organizmov. Všetkých záujemcov o tieto témy na našich prednáškach, výstavách a ochutnávkach radi uvidíme," pozýva M. Dudášová.


Skvelé dobroty aj priamo na mieste

Na výnimočných chutiach našich výrobkov si budete môct pochutiť aj priamo na mieste, v priestoroch výstavy. Ak vyhladnete, máme pre vás pripravené rôzne chuťovky, samozrejme všetko z FARMFOODS výrobkov a surovín. Tento rok sme si pripravili množstvo noviniek. Chcete si dat chutný a rýchly obed? Pre vás sú pripravené naše skvelé hotové jedlá, pre labužníkov je vhodný Charolais burger. Nemáte radi mäso? Aj pre vás máme riešenie, Horúci grilovaný oštiepok s brusnicovou omáčkou je pre vás ako stvorený. Na rýchle zahryznutie sme pripravili špecialitu z Gemera, Okvapkaný chlebík so slaninkou Mangadurca, podávaný na FARMFOODS zemiakovom chlebíku so 100% nepasterizovanou ovčou bryndzou, cibuľkou a zeleninkou.

Medzi chuťovky určite patrí Zapekaná bageta s trhaným mäsom, či Špecička Mangadurca, exkluzívna „špekačka“ z nášho bravčového a hovädzieho mäsa. Najmä deti si určite pochutnajú na tradičnom Hot-dogu. Ako dezert sme si pripravili náš skvelý tvarohový dezert Dubníček kakao. „Všetky ponúkané výrobky sú slovenské, prírodné, bez „E-čok“, bez GMO a bez zbytočných aditív či konzervantov. Určite odporúčame ochutnať! Na osvieženie vám načapujeme nealko pivo, či pivo Kaltenecker, nielen pre tých najmenších sú pripravené limonády,“ uviedla Dudášová.Pri návšteve prehliadky siete FARMFOODS – Výnimočné potraviny sa teda na hlad určite nebudete stažovať. Príďte na veľké ukážkové políčka za Západoslovenskou kolibou, kde sa na vás budeme tešiť v prezentačnom priestore spoločnosti AGROTRADE GROUP a projektu FARMFOODS - Výnimočné potraviny.