Naše šťavnaté a kvalitné produkty tento týždeň pocestujú do Nitry, aby boli súčasťou veľkej medzinárodnej výstavy - aj Farmfoods totiž bude súčasťou akcie Agrokomplex 2016! Chcete byť pri tom? Príďte tento týžden od štvrtka do nedele do pavilónu M5 na Výstavisku Agrokomplex medzi deviatou a piatou, budeme tam aj s našimi špecialitami.

Skvelá chuť našich steakov, voňavá jahňacina, šťavnaté klobásy či lahodné paštéty. Všetky z nich a ešte omnoho viac si budete môcť prezrieť a ochutnať priamo v našich stánkoch. Počas celého nášho štvordňového programu budete mať príležitosť oboznámiť sa so skvelou chuťou našich výrobkov. Naši predajcovia a kuchári vám veľmi radi predstavia naše výrobky a porozprávajú vám o tom, v čom sú výnimočné a ako ich čo najlepšie pripraviť. Priamo na mieste pod taktovkou šéfkuchárov zo školy varenia Chefparade spoznáte prípravu tých najchutnejších receptov. Spolu so samotnými produktmi si teda z akcie odnesiete aj mnoho inšpirácie pre vašu kuchyňu.

A nudiť sa určite nebudete. Pripravili sme pre vás aj rôznorodý kultúrny program, takže okrem ochutnávania a predstavovania našich špecialít vystúpia aj kapely Slovak Tango či Stevie Heart, predstavia sa vám mažoretky zo súboru Siluet Bratislava, zatancuje a zaspieva vám folklórny súbor Vesna. Chýbať nebude ani prehliadka nášho predajného sortimentu poľnohospodárskych strojov od AGROTRADE GROUP. Na svoje si nepochybne príde každý.

Máme pre vás pripravenú ešte jednu super vec. Aby ste si mohli od nás zobrať čo najviac našich výrobkov, prichystali sme pre vás dve súťaže, ktoré budú prebiehať počas Agrokomplexu. Získať v nich môžete zľavu na nákup našich jedál počas akcie, ale aj darčekové balíčky podľa vlastného výberu. A čo bude ich náplňou? Bližšie informácie získate pri našich stánkoch. Výnimočné potraviny, skvelá súťaž a zaujímavý program - všetko dolaďujeme a cibríme s jediným cieľom: aby ste si z Agrokomplexu 2016 odniesli vďaka nám skvelý zážitok. Od štvrtka do nedele nás nájdete v pavilóne M5. Tešíme sa na vás!

Novinky na e-shope! Farmfoods pre vás pripravil nové mäsové výrobky