Chystáte sa na Veľkú noc? Doprajte si ozajstnú slovenskú jahňacinu


Prichádza Veľká noc, s ktorou sú medzi inými špecialitami neodmysliteľne spojené kulinárske dobroty z jahňacieho mäsa. S týmto sviatkom samozrejme počíta aj farmársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny, ktorý do svojej ponuky opäť prináša jahňacie mäso zo svojich vlastných fariem. Oslávte prichádzajúce obdobie jedným z najtradičnejších pokrmov pripravených zo surovín, ktorých pôvod poznáte. V ponuke je pre vás hneď niekoľko výrobkov z ozajstnej slovenskej jahňaciny bez „E-čok“ a geneticky modifikovaných organizmov.


Vo FARMFOODS nájdete jahňacie mäso zo vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok na Slovensku.

CHOVANÉ BEZSTRESOVO NA VLASTNÝCH FARMÁCH NA SLOVENSKU

Jahňacina FARMFOODS pochádza z mladých zvierat mäsových plemien Berrichon du cher prípadne Ile de France. Chované sú maximálne do veku 6-8 mesiacov, a to do váhy max. 35 - 40 kg. Ich chov prebieha na vlastnej farme v Skerešove, kde sú bezstresovo porážané na našom vlastnom bitúnku.

Zvieratá, ktoré chováme, žiadny stres nepoznajú a ani nie sú nikam prevážané. Celý svoj život prežijú veľmi prirodzeným spôsobom, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu mäsa pri spracovaní. Presne poznáme pôvod každého zvieraťa – kde sa narodilo, čím bolo kŕmené, kde sa páslo, kde a ako bolo porazené a následne spracované, zabalené a vyexpedované priamo k vám.


Vo FARMFOODS nájdete hneď niekoľko rôznych výrobkov z vlastných jahniat.

RADI SI POCHUTÍTE? VÝBER JE LEN NA VÁS

Vo FARMFOODS je pre vás jahňacina spracovaná a dostupná hneď vo viacerých podobách. V ponuke sú Veľkonočné jahňatá – polky, ako aj jahňací výsek. Spomedzi výsekového mäsa si môžete vybrať jahňacie stehná, kotlety-chrbát a krk a rebrá.

Osobitou špecialitou je jahňacina, ktorá je upravená metódou „sous vide“. Počas predveľkonočného obdobia si u nás zadovážite takto predpripravené jahňacie kolená a rolky. Závisí teda len od vašej chuti, ktorý výrobok z jahňaciny vám príde vhod. S FARMFOODS však viete, čo si kupujete a čo jete.


SLOVENSKÁ JAHŇACINA FARMFOODS DOSTUPNÁ PO CELOM SLOVENSKU

Zbierajú sa vám slinky a neviete sa dočkať veľkonočného maškrtenia? Máme pre vás dobrú správu! Pravú slovenskú jahňacinu z vlastných fariem si môžete objednať priamo v predajniach FARMFOODS – Výnimočné potraviny, ktoré nájdete po celom Slovensku. Vašu najbližšiu predajňu ľahko a rýchlo nájdete na stránke predajne.farmfoods.sk. Navštívte nás, objednajte si poctivé jahňacie výrobky FARMFOODS a doprajte si kvalitu bez „E-čok“ a bez GMO.