Dnes Odporúčame

PK31

Nakladané pikantné Utopence z Mangadurcy 420g

logo prevádzky FARMFOODS

Utopence, čiže špekáčiky s cibuľou naložené v octovom náleve sa mi spájajú najmä s českou kultúrou a s tradičnými českými hospudkami. Počas môjho vysokoškolského štúdia práve v Českej Republike som si k nim vytvorila pozitívny vzťah. Určite to poznáte keď vám chuť nejakého jedla pripomína staré časy a tak sa mi aj teraz dosť často stáva, že dostanem neodkladnú chuť práve na túto mäsovú špecialitu. Vtedy mierim rovno do predajne FARMFOODS pretože viem, že práve tam dostanem poctivý a prémiový výrobok plný kvalitného mäsa, bez lacných náhrad a bez E-čok.

Okrem toho majú naozaj nezameniteľnú plnú chuť, ktorá mi v kombinácii s chrumkavou cibuľkou a chilli papričkami potešia chuťové poháriky a aj rýchlo zaženú hlad. Sú preto ideálne na rýchlu večeru. Ak ste ich ešte neochutnali – určite odporúčam. Tak už viete čo budete dnes večerať?

Objavujte s nami významy jednotlivých log na etiketách našich výnimočných potravín a prevádzkach.

Spoznávajte význam lôg

Doterajšie vaše odporúčania

Dnes Odporúčame

HK17

Kuracie pečienky - čerstvé z kurína SK

logo prevádzky FARMFOODS

Návrat do detstva.

Moja stará mama mala vždy vlastné sliepky a ako deti sme zbožňovali pečené kuracie stehienka s plnkou z kuracích pečienok. Vďaka tomuto výrobku sa mi vrátila tá jedinečná chuť z detstva. Plnka konečne chutí tak ako má... A keď sa Vám zvýši restovaná pečienka na cibuľke nebojte sa ju zmixovať a máte skvelú a jemnú domácu pečeňovú nátierku. A prečo majú inú chuť a kvalitu ako tie mrazené z dovozu a z veľkobitúnkov? Vyskúšajte sami a naštudujte si Farmfoods koncept.

Dnes Odporúčame

PK01

Delikátna paštéta Pečeňovka z Mangadurcy

logo prevádzky FARMFOODS

Ľahká výnimočne chutná, lahodná pochutina, ktorú si pamätáme ako ju robievali poctivo naši rodičia na klasickej zabíjačke.

Jej delikátnu chuť dodávajú aj koreniny ako je zázvor a škorica. Vyrobená je z bravčového mäska a pečene. Hľadať niečo podobné s takým čistým zložením bez konzervantov a aditív je aj zbytočné lebo v paštétach z reťazcov nájdete všeličo len nie poctivé mäso. Je to delikatesa vhodná na hrianky alebo akékoľvek pečivo s kolieskami jarnej cibuľky. Ja ju jedávam pravidelne na raňajky alebo ako ľahkú večeru a preto vám tento produkt odporúčam a prajem dobrú chuť.:-)

Dnes Odporúčame

TE01

Čerstvé gazdovské mlieko
3,7% z Dubníka

logo prevádzky FARMFOODS

Gazdovské mlieko nadojené a zabalené priamo na farme v Dubníku s obsahom tuku 3,7% ako priamo od kravičky - odporúčam.

Prečo ho odporúčam?

Pre jeho jemnú chuť. Je výborné. Chutí ako keby bolo čerstvo nadojené. Iné mlieko už ani nekupujem. Dávam ho do varenia, pečenia, do koláčov, palaciniek, varím z neho pudingy, kakao, a aj do kávy :) Trošku prevarené teplé mliečko je vynikajúce, obľúbené najmä u detičiek a maminiek ktoré majú malé detičky.Odporúčam ho pre jeho výnimočnú chuť, čistotu a pôvod. Trvanlivosť má po nákupe len niekoľko dní ale nikdy by som ho nevymenila za mlieko s trvanlivosťou aj niekoľko rokov, ktoré po otvorení a odstátí stuhne ako biely soplík.

Dnes Odporúčame

MV62

Mäsová tlačenka krájaná

logo prevádzky FARMFOODS

Poctivá mäsová tlačenka v kombinácii s cibuľou a octom je neodolateľným spojením. Už názov vystihuje výnimočnosť tohto produktu, a to že ozaj na výrobu tlačenky je použité veľké množstvo kvalitného mäsa, konkrétne bravčové vykostené koleno z ošípaných Mangadurca.

Najradšej ju konzumujem v kombinácii s cibuľou, octom a čerstvým pečivom. Výnimočnosť a hlavne veľký rozdiel oproti konkurenčným výrobkom, ktoré som si predtým kupoval spočíva hlavne v množstve a v kvalite použitých surovín. Tlačenka neobsahuje žiadne lacné náhrady ako napr. separované kuracie mäso alebo potravinársku želatínu. Tým, že sa používajú pri výrobe len kvalitné suroviny chuť tlačenky je výnimočná a jedinečná.

Dnes Odporúčame

HK16

Naša polievková zmes
čerstvé z kurína SK

logo prevádzky FARMFOODS

Našu polievkovú zmes z kurína odporúčam práve z toho dôvodu lebo je to náš slovenský výrobok, z definovanej farmy a spôsobe chovu, ktorým dôverujem. Viem, že hydina chovaná pre účely Farmfoods neobsahuje antibiotiká, alebo iné látky ktoré by mohli ohroziť moje zdravie, alebo zdravie mojej rodiny.

Na prípravu vynikajúceho vývaru si neviem predstaviť použiť iné mäso, ku ktorému zvyčajne zvyknem urobiť svadobné gágoríky alebo cestoviny, ktoré mám doma z portfólia Farmfoods. Polievková zmes je výnimočná tým, že sa z nej urobí ľahko veľmi chutný vývar krásne žltej farby, akoby ho varila moja starká z domácej sliepky a pritom tá nízka cena je skoro nepredstaviteľná.

Dnes Odporúčame

ZS23

Dunajler 3 mesačný zrejúci syr

logo prevádzky FARMFOODS

Zrejúci syr Dunajler odporúčam pretože má viacero vĺn chutí - prvá je veľmi jemná, sladkastá. Druhá zamatovo oriešková a napokon tretia ktorá má dochuť jemnej štipľavosti. Pri čítaní zloženia nepotrebujem príručku chemikov (ako aj pri všetkých vašich produktoch). Zloženie je jasné - výnimočné.

Keďže viac než polrok už nekonzumujem mäso, často a rada ho nahradím rôznymi, kvalitnými syrmi. Rada ho pridávam aj do polievok, šalátov a najmä na raňajky ku hriankam poprípade skvelej omelete z domácich vajec. Rada by som vám týmto aj navrhla aby bolo určite viac možností aj pre vegánov, poprípade viacero výrobkov u cíceru alebo sóje.

Dnes Odporúčame

PŠ14

Pšeničná múka kráľov
Hladká T 650

logo prevádzky FARMFOODS

Vyskúšala som viacero múk a táto je najstabilnejšia podľa mojej skúsenosti pri práci s cestom. Spoľahlivo mi "zafunguje" v podobe finálneho výrobku. Keď som ho odporúčala aj iným zákazníkom, často sa vrátili a potvrdili mi túto moju pozitívnu skúsenosť.

K pečeniu z domáceho kysnutého cesta som sa dostala aj vďaka tomu,že ma k tomu viedla moja stará mama, vedela sa s cestom "pohrať", naučila ma akú má mať hustotu podľa toho, ktorý produkt chcem z neho robiť. Dnes už toľko nepečiem ako keď boli deti mále,ale stále u nás vedie v rebríčku Domáci rýchly chlieb (Najviac sa ho zje ihneď po upečení len s maslom a soľou, alebo este na horuci namrvíme bryndzu) a tie je múka super na medovníčky (napodiv ich robím tiež z tejto múky, ktorú často gazdinky používajú skôr na chlieb alebo iné výrobky z kysnutého cesta)

Tento produkt je výnimočný tak svojou univerzálnosťou ako aj vysokou kvalitou a v neposlednej miere je to fakt, že ide o produkt bez GMO. Naviac je to cesta ako ho použiť aj s našimi inými výrobkami - bryndza,maslo,nátierky, tvarohy, smotana... Naša stará mama vždy hovorievali: "Ak je v komore múka, masť a cibuľa, tak hladní nezostaneme

Dnes Odporúčame

SN02

Nátierka s bryndzou z Turčeka a sladkou cibuľkou

logo prevádzky FARMFOODS

Tento produkt odporúčam kvôli vynikajúcej čistej chuti slovenskej ovčej bryndze v skvelej kombinácii nadrobno nakrájanej cibuľky. Najčastejšie ho si ho natieram na náš Zemiakový chlieb spod Tatier, no stane sa, že nátierku aj vylyžičkujem ako jogurt ????.

Výnimočnosť tejto nátierky spočíva v bez E zložení, kvalitnej bryndzi z Turčeka a lahodnej kyslej smotany. Ideálna nátierka pri raňajkách, večeriach ako predjedlo ale aj ako základná nátierka pri opekačke, kde na natretý chlebík nasypem veľa veľa zeleniny a zalejem výpekom zo slaniny Mangadurca...a už aj idem na to.

Dnes Odporúčame

MV02

Farmfoods klobása - originálna z Mangadurcy a Charolais

logo prevádzky FARMFOODS

Najmilovanejšia pochúťka mojej dcéry, vynikajúca chuť a ideálna kombinácia s kváskovým chlebíkom a čerstvými rajčinami. Klobásy bez konzervantov som zatiaľ okrem FARMFOODS nenašla nikde v obchodoch ani na trhoch. Aj keď sú na váhu drahšie ako iné klobásky plné vody a lacných náhrad a nespočetných konzervantov, pre moje deti a rodinu je to jednoznačná voľba.

Dnes Odporúčame

CH42

Fitnes jerky 4 korenia - sušené mäso Charolais

logo prevádzky FARMFOODS

Jerky sú hotový produkt, netreba ich spracovávať ani tepelne upravovať. Vo svojej podstate je to korenené sušené hovädzie mäso.

Patrí do mojej povinnej výbavy keď chodím do hôr a potrebujem si premyslieť čo a ako zbaliť so zreteľom na hmotnosť. Jerky sú chutné, majú malú váhu a pritom pri 100g Jerky zo sebou hodnotovo beriem 400g čerstvého mäsa bez potreby mať ho v chladničke. Sú dobrým zdrojom bielkovín na dlhých jednodňových prípadne aj viacdňových túrach. Hodia sa na konzumáciu aj počas rôznych iných športových aktivitách alebo pri cestovaní, keď nemám veľmi čas a možnosť doplniť si energiu. Vysokokvalitné hovädzie mäso pochádza z býčej farmy v Gemerskej Vsi, kde sú chované prvotriedne býky plemena Charolais.

Chutia ako ozajstné kvalitné hovädzie mäso. Nie sú napichané žiadnymi konzervantmi ani zvýrazňovačmi chute a vône, ako im podobné produkty dovážané zo zahraničia. Reťazec FARMFOODS ich ponúka aj v nekorenenej variante (Fitnes jerky prírodné), takže si dokážem zvoliť variantu práve podľa chuti.