Dnes Odporúčame

MH12

Smotanový jogurt 8,5% - Svieža jahoda

logo prevádzky FARMFOODS

Milujem jahody a všetky produkty z jahôd. Preto odporúčam práve tento prírodný smotanový jogurt – Svieža jahoda. Je lahodný a sýty. V jogurte nie sú žiadne E-čka a to je pri výbere potravín dôležité. Jogurty bez „E“, bez zahusťovadiel, bez umelých aróm a farbív, bez lacných aditív nahradzujúce mliečnu zložku ako sú napríklad modifikovaný škrob či sója sa hľadajú ťažko.
Farmfoods mi dáva istotu, že nemusím čítať etikety a kúpim stále ten najčistejší produkt a najlacnejšie. Samozrejme porovnávať sa dá len porovnateľné.

infokiosk FARMFOODS

Objavujte s nami významy jednotlivých log na etiketách našich výnimočných potravín a prevádzkach.

Spoznávajte význam lôg


Nájdite predajňu FARMFOODS
FARMFOODS

Doterajšie vaše odporúčania

Dnes odporúčame

MV71

Rožňavské párky so slaninou - špecialitka na gril

logo prevádzky FARMFOODS

Na grilovaciu sezónu priam predurčená exkluzivita z mäsovýroby v Rožňave s príznačným názvom Rožňavské párky so slaninou. Som veľmi rada, že som tento výrobok objavila v obchodoch FARMFOODS včas, ešte začiatkom leta – fičali sme si na ňom celú grilovaciu sezónu.

Majú plnú chuť šťavnatých mäsových párkov s príjemne doladenými koreninami, kde finálnu dochuť dáva práve lahodná prerastená slaninka z Mangadrucy tak, že im už naozaj nič nechýba. Ak vonku nie je počasie na grilovanie, skúšala som ich už aj upiecť doma v rúre či na panvici a volalá – rýchla a chutná večera bola raz dva na stole. V poslednej dobe som sa začala zaujímať o prídavné látky pridávané do potravín a všeobecne som si začala viac všímať zloženie potravín, ktoré dennodenne konzumujeme. Prekvapilo ma koľko prídavných látok sa dá pridať do práve grilovacích špecialít. Keď si pozriem zloženie výrobkov FARMFOODS stále sa mi samovoľne dvíhajú kútiky a cítim, že sa podvedome usmievam. Som rada, že niekto prišiel na to, že sa to dá robiť aj inak – poctivo a k tomu aj chutne.

Ako veľký plusový bod pre túto sieť ešte vidím QR kódy na výrobkoch. Raz som sa na to pani predavačky v obchode Farmfoods spýtala a tá mi ukázala, že ak si QR kód cez čítačku v mojom telefóne oskenujem vyskočí mi link, ktorý ma navedie na info kiosk a na kartu toho daného výrobku, kde si môžem presne pozrieť viac informácii o výrobku. Dokonca sa tam dozviem viac aj o spôsobe výroby výrobku, o pôvode zvierat – ich spôsobe chovu, ale aj kde boli porazené. Tomuto ja hovorím transparentnosť.Dnes odporúčame

NC11

Semolinové cestovinové plátky Csusza original

logo prevádzky FARMFOODS

Cestoviny zo semoliny majú vyššiu nutričnú hodnotu a nižší glykemicky index, čo je veľká výhoda pri zdravom životnom štýle, ak je človek milovníkom cestovín. Semolina sa považuje za veľmi kvalitnú surovinu a v spojení s tvarohom, ako to my radi kombinujeme Vám zabezpečí plnohodnotný gurmánsky zážitok. A ak k tomu pridáme ešte perkelt z mrazených kuracích žalúdkov Farmfoods....hmmmm....čistá fantázia a explózia chutí.

Semolinové csusza cestoviny sú teda neodmysliteľnou súčasťou výnimočných nedeľných obedov v kruhu našej rodinky. Vďaka svojmu tvaru majú široké využitie, no odporúčam ich aj z dôvodu výhod semolinovej múky, spomenutých vyššie. Náš obľúbený rodinný recept je teda Žalúdkový perkelt s tvarohovými csuszami so slaninkou z Mangadurky, určite vyskúšajte.

A ešte jedna rada pre milovníkov talianskych cestovinových špecialít - skúste použiť cestovinové plátky Csusza originál ako základ pri výrobe lasagní. A keď ešte chcete zlepšiť svoj doterajší zážitok a chcete pripraviť ešte lepšie lasagne – svoju doteraz používanú mäsovú zložku odporúčam nahradiť s polokonzervou Farmfoods – Diabolská Mangadurca alebo Magická Mangadurca.

Dobrú chuť.Dnes odporúčame

MV73

Poctivá sekaná - Leberkäse na gril

logo prevádzky FARMFOODS

Poctivú sekanú z FARMFOODS odporúčam nie len preto, že je chuťovo výnimočná ale aj preto, že uľahčuje život v kuchyni.

Ide o pochúťku z jemne mletého kvalitného bravčového a hovädzieho mäsa, ktorú viem jednoducho pripraviť na grile či na panvici. Rada pripravujem rôzne prívarky od šošovicového cez tekvicový až po zemiakový. Keďže mám doma väčšinou samých chlapov, musím im k prívarkom vždy dopriať aj mäsovú prílohu. Vtedy si najradšej volím práve túto bavorskú tradičnú špecialitu v podaní od slovenských farmárov. Je príjemne vychutená zmesou prírodných korenín a preto mojim chlapom veľmi chutí. A ja, okrem toho, že ju mám hotovú raz dva, som spokojná že jedia poctivý produkt slovenského pôvodu bez zbytočných éčok či prídavných látok.

Je to výhra pre všetky strany.Dnes odporúčame

MH18

Smotanový jogurt 8,5% - Skvelé tiramisu

logo prevádzky FARMFOODS

Milujem Tiramisu.

Ako dezert si ho doma nepripravujeme často, preto vždy zvolím ako najvhodnejšiu alternatívu smotanový jogurt v tejto príchuti z FARMFOODS. A ako hovorí aj samotný názov, tento jogurt je ozaj skvelý! Veľmi rada cestujem a spoznávam krásy toho sveta. S tým súvisí aj prečo je mojou obľúbenou príchuťou práve tiramisu. Keď ho jem na raňajky či na desiatu mám na jazyku doslova chuť Talianska.

Cítim výraznú chuť kávy, poctivej smotany a kakaa. Kúsky piškót mi konzistenciou dokonca pripomínajú piesok na pláži. Ochutnajte a určite neoľutujete. S takou fantáziou akú mám ja, sa po zavretí očí môžete dokonca ocitnúť na teraske na móle niekde pri mori. Ďalším plusom, prečo si volím práve tento jogurt je jeho poctivé zloženie bez zbytočných umelých zahusťovadiel a iných éčok. Vďaka 10% smotane a jogurtovým kultúram, ktoré tvoria živú mikroflóru, je jogurt hustý a sýty bez potreby pridávania ďalších umelých prídavných látok.

Takýto jogurt výnimočný v chuti či v zložení len ťažko nájdete inde - ja preto vždy volím Farmfoods.Dnes odporúčame

MH51

Nezahusťovaný tvarohový dezert s kakaom

logo prevádzky FARMFOODS

Stále som hľadala a porovnávala konkurenčné produkty, chuťovo či zložením, a odkedy som v predajniach FARMFOODS objavila Dubníček – nezahusťovaný tvarohový dezert, už si iný ani nekupujem.

Od malička som mala rada tvarohové dezerty a doslova som na nich vyrástla. Aj teraz to patrí medzi moje obľúbené maškrty. Táto pochúťka je vyrobená z toho najjemnejšieho krémového tvarohu, ktorý je zjemnený kvalitnou smotanou a ochutený pravým kakaom. Nič viac v zložení nenájdete, len poctivé suroviny od slovenských farmárov. Kakaový Dubníček mám najradšej práve kvôli pravému kakau, ktorý mi pripomína chuť horkej čokolády. Vďaka tomu je tento Dubníček oproti ovocným variantom menej sladký, čo mi veľmi vyhovuje. Keďže som vegetariánka, bielkoviny si v strave rada dopĺňam aj týmto tvarohovým dezertom, ktorý rada konzumujem na raňajky, na desiatu, na olovrant či dokonca na ľahkú večeru. Kakaový Dubníček skrátka v našej chladničke nemôže nikdy chýbať.Dnes odporúčame

NC03

Extratenké cestoviny Sviatočné niťovky

logo prevádzky FARMFOODS

Nedám dopustiť na kvalitný, domáci, poctivý mäsový vývar. Je to moje najobľúbenejšie jedlo, dokázal by som ho jesť 7 dní v týždni na obed aj na večeru. Aby však vývar spĺňal všetky moje očakávania musia byť v ňom výnimočné cestoviny. Možno sa budete čudovať ale keď jem môj obľúbený vývar, častokrát mám v ňom viac cestovín ako samotnej polievky. Moja rodina si vždy dala záležať na poctivé domáce suroviny a stará mama nám každú nedeľu hnietla čerstvé domáce rezanky. Toto som miloval a ťažko som si zvykal na chuť iných polievkových cestovín – cítil som, že to nie je ono.

Až raz, teraz už moja manželka, priniesla domov extratenké sviatočné niťovky z FARMFOODS. Po ich ochutnaní v polievke som vedel, že už mi domáce rezanky od starej mamy nebudú tak chýbať. Veľmi sa mi na ne podobajú a preto ich ja, ako hlavný kritik polievkových cestovín, odporúčam všetkými desiatimi. Okrem výbornej chuti sú vďaka svojej tenkosti veľmi jednoduché na prípravu – stačí na 1 minútu vložiť do vriacej vody a môžete servírovať.Dnes odporúčame

MH13

Smotanový jogurt 8,5% - Maková višňa

logo prevádzky FARMFOODS

Spojenie mak a višňa je moje najobľúbenejšie v sladkom pečive a koláčoch. Keď som začala pracovať vo Farmfoods, nesmierne ma potešila kombinácia mojich obľúbených chutí v smotanovom jogurte, keďže som túto kombináciu ešte nevidela. Je u nás doma neoddeliteľnou súčasťou každých raňajok a chutí ako malým tak aj veľkým. Úžasná sladká chuť višní a jemnej horkosti maku s kvalitným smotanovým základom bez umelých farbív, konzervantov a priamo z farmy preto nesmie v našej chladničke chýbať.Dnes odporúčame

MH15

Smotanový jogurt 8,5% - Vidiecka šípka

logo prevádzky FARMFOODS

Milujem smotanové jogurty z FARMFOODS.

Sú husté, poctivé, výnimočné v každom detaile a vďaka vyššej gramáži ešte aj zaručene zasýtia. Najviac mi však prirástla k srdcu príchuť Vidiecka šípka. Tento jogurt je vyrobený len z čerstvej smotany použitím jogurtových kultúr s pridaním šípkového džemu. Šípkový jogurt naozaj nenájdete v hocijakom obchode, preto každému odporúčam aby ochutnal tento jogurt vo FARMFOODS. Už len po prečítaní zloženia viete, že pôjde o naozaj chutný jogurt.

Navyše, farmu v Dubníku, kde sa tieto jogurty vyrábajú poznám osobne a tak verím poctivému zloženiu aj pôvodu surovín. Kravičky sú na farme v Dubníku chované v modernej maštali, hneď vedľa majú modernú dojáreň, z ktorej putuje mlieko do vedľa stojacej mliekarni, kde sa čerstvé mlieko okamžite spracuje a práve tam sa vyrábajú tieto chutné jogurty. Mlieko nemusí nikde cestovať a je preto najčerstvejšie aké len môže byť. Keď raz tieto jogurty ochutnáte a u doteraz konzumovaných začnete čítať etikety, už nebudete chcieť žiadne iné.Dnes odporúčame

SB72

Marinované bravčové rebrá z karé Med a Chilli - na gril

logo prevádzky FARMFOODS

Pre našu rodinu je leto čas na posedenia s rodinou prípadne priateľmi pri grile. Aj keď nám chutia aj iné grilovacie špecialitky z FARMFOODS marinované rebierka sú proste "TOP" - tie miznú z taniera ako prvé. Proste ani jedna grilovačka sa nezaobíde bez rebierok s medom a chilli. Ich sladko-pikantnú chuť miluje aj moja 9 ročná dcéra a vôbec jej nevadí že trošku pália. Sú krásne šťavnaté a marináda výborne dopĺňa celkovú chuť. To, že tam nie sú žiadne E-čka je vo FARMFOODS samozrejmosťou, ale tá chuť mäsa je neporovnateľná s iným bravčovým mäsom s neidentifikovaným pôvodom a spôsobom chovu. Na záver môžem odporučiť výborné vínko Terra Wylak a popriať krásne chvíle s rodinou či priateľmi.