Product was successfully added to your shopping cart.

Aktuálna ponuka FARMFOODS PRE HORECA

29/11/2021 12:51:06 Monday - Objednávky zakázané

Celkovo 1 položiek 20 z 178

 1. GET GROUP - Chuťovky z vlastných zvierat

  MV44 Rožňavské párky 1kg

  Mäsové výrobky - Mäkký výrobok

  Foto
  Popis
  Naše Rožňavské párky sa okrem kvalitných surovín - hovädzieho mäsa Charolais a ošípaných Mangadurca, hrdia aj názvom odkazujúcim na sídlo našej mäsovýroby v Rožňave a sú vyrobené podľa starej regionálnej receptúry bývalého mäsokombinátu. Poctivý lahodný mäsový výrobok bez zbytočných prídavných látok má nezameniteľnú chuť, ktorú vzhľadom na nevýraznú zmes korenín ocenia aj deti.
  Poctivý lahodný mäsový výrobok bez zbytočných prídavných látok má nezameniteľnú chuť, ktorú vzhľadom na nevýraznú zmes korenín ocenia aj deti.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 8,24 € S DPH: 9,89 €
  /kg

  Typ balenia:
  15x66 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 2. GET GROUP - Chuťovky z vlastných zvierat

  SB06 Bravčové líčka

  Slovenské biele - Čerstvé chladené

  Foto
  Popis

  Jednotková cena

  Bez DPH: 7,25 € S DPH: 7,98 €
  /kg

  Typ balenia:
  1*100 g (bal)

  0

  Objednávky zakázané

 3. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  TN21 Francúzske zemiaky

  Tradičné národné - So zelenou fazuľkou

  Foto
  Popis
  Francúzske zemiaky obľubuje azda každý. Snúbenie chutí zemiakov s chutnou, chrumkavou pečenou klobásou, vajcom a koreninami poteší nielen gurmánov. Samozrejmosťou je, že Francúzske zemiaky z kuchyne MIKROVAK budú pripravené z našich zemiakov z prevádzky AT TATRY a pri výrobe je použitá naša Vidiecka klobása na pečenie z dielne GET GROUP a syr Ľahké pierko z našej mliekárne AT DUNAJ. Spojenie viacerých výrobkov z našich vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok tak vytvára zo skvelého receptu skutočne neopakovateľný labužnícky zážitok.
  Snúbenie chutí zemiakov s chutnou, chrumkavou pečenou klobásou, vajcom a koreninami poteší nielen gurmánov.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 4. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  MJ51 Pikantné kuracie ragú

  Mäsové jedlá - S bielou fazuľou

  Foto
  Popis
  Na výnimočnej chuti kuracieho ragú si bez pochýb zgustnú všetci gurmáni. Pre to naše je príznačná jemná pikantnosť, ako aj biela fazuľa ako perfektná príloha dotvárajúca s jemnou kuracinou dokonalý labužnícky záźitok. Ako aj iné hotové jedlá MIKROVAK, aj kuracie ragú pripravujeme zo surovín z vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok. Preto na výrobu tejto delikatesy používame mäso Kurčiat kráľov z nášho vlastného welfare chovu na farme v Kráľovom Brode. Aj vďaka nemu je vychutnávanie si tejto delikatesy skutočným zážitkom! NÁVOD NA PRÍPRAVU: Pred konzumáciou odstráňte kartónový obal. Celú nepoškodenú tácku s neprepichnutou vrchnou fóliou vložte do mikrovlnnej rúry. Na maximálnom výkone (800 W) zohrievajte cca 2-4 minúty, kým nezapočujete zvuk cez vrchný ventil. Po zohriatí odstráňte vrchnú fóliu (pozor horúce!) a môžete priamo konzumovať alebo servírovať. Alternatívne viete zohriať aj vo vriacej vode cca 10 min, alebo po otvorení a vyklopení môžete zohriať v panvici. Dobrú chuť!
  Pre naše Ragú je príznačná jemná pikantnosť, ako aj biela fazuľa ako perfektná príloha dotvárajúca s jemnou kuracinou dokonalý labužnícky záźitok.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 5. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  MJ03 Teľací perkelt

  Mäsové jedlá - S bielou fazuľou

  Foto
  Popis
  Teľací perkelt je vynikajúca pochúťka a kvalitné hotové jedlo z toho najkvalitnejšieho hovädzieho mäska - z Teľaciny. Vďaka tomuto mäsu je to jedlo veľmi jemné a zároveň výživné. Je to plnohodnotné jedlo, ktoré si môžete dať ako hustú polievku, alebo spolu s prílohou, ako knedľa, cestovina, zemiaky, alebo s chrumkavým chlebom.
  Obľúbený recept pripravený z našej vlastnej teľaciny.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 6,17 € S DPH: 7,40 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 6. AT DUNAJ - Mliekarské a syrárske zázraky

  TE01 Gazdovské mlieko 1 l

  Tekuté mliečne - Čerstvé mlieko

  Foto
  Popis
  Ihneď po nadojení sa mlieko priamo z dojárne dostáva potrubím do mliekarne na pasterizáciu a plnenie do fliaš, aby sa ešte v ten deň mohlo dostať do predajní a k zákazníkovi. Je to mlieko bez úpravy tuku a to znamená, že obsah tuku je výnimočný, teda min. 3,7%. Má preto bohatú, plnú chuť, neporovnateľnú s bežne dostupnou v obchode. Samozrejme, trvanlivosť je tým pádom kratšia, a preto si dávajte pozor, aby ste ho mali stále čerstvé a v chladničke.
  Mlieko v tej najjednoduchšej a najchutnejšej podobe.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 1,21 € S DPH: 1,33 €
  /ks

  Typ balenia:
  1 * 1l (bal.) =

  0

  Objednávky zakázané

 7. AT DUNAJ - Mliekarské a syrárske zázraky

  TE11 Gazdovské zakysané mlieko 1 l

  Tekuté mliečne - Zakysané mlieko

  Foto
  Popis
  Jemné zakysané mlieko so smotanovou kultúrou tak, ako si ho pamätáme z detstva. Obsahuje živú mikroflóru. Je vyrobené z úplne čerstvého mlieka len niekoľko hodín po nadojení, čo prispieva k príjemnej čistej smotanovej chuti. Dbajte na dôsledné uskladnenie v chlade.
  Jemné zakysané mlieko so smotanovou kultúrou. Obsahuje živú mikroflóru.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 1,34 € S DPH: 1,47 €
  /ks

  Typ balenia:
  1 * 1l (bal.) =

  0

  Objednávky zakázané

 8. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  BV02 Riesling / Rizling Rýnsky 2017 suché 0,75 l, 13 € bez DPH/ks

  Biele odrodové - Lignum - z drevených sudov

  Foto
  Popis
  Intenzívna vôňa spájajúca minerálny tón s pikantným kyselkavým citrusom, z pozadia vystupuje medový tón a celú arómu ovláda sušený lipový kvet. V chuti je víno pevné, pôsobí uhladene s odrodovo pôsobivou kyselinkou, celé je to akoby v čaji z lipového kvetu. Víno je medovo sladkasté, ale kyselinka ho drží v suchej oblasti. Dlhá čistá dochuť, s príjemne minerálne lipovým záverom.
  Intenzívna vôňa spájajúca minerálny tón s pikantným kyselkavým citrusom, z pozadia vystupuje medový tón a celú arómu ovláda sušený lipový kvet.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 78,00 € S DPH: 93,60 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l=

  0

  Objednávky zakázané

 9. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  BV61 Chardonnay 2017, suché 0,75l, 12,00 € bez DPH/ks

  Biele odrodové - Lignum - z drevených sudov

  Foto
  Popis
  Ako prvý zaujme pekný, žltozelený odtieň vína. Vôňa je výrazná, pôsobivá kompozícia žltého tropického ovocia podfarbená jemnou krémovosťou a orieškovým vnemom na pozadí ušľachtilých cédrových tónov. V ústach je víno krásne harmonické, kyselinka ladí s nepatrným zvyškovým cukrom a plným telom. Minerálna štruktúra dáva vínu eleganciu. Vyzrievanie menšej časti vína v bariku umocnilo príjemný orieškový vnem a dochuť so závanom cédra.
  Ako prvý zaujme pekný, žltozelený odtieň vína. Vôňa je výrazná, pôsobivá kompozícia žltého tropického ovocia podfarbená jemnou krémovosťou a orieškovým vnemom na pozadí ušľachtilých cédrových tónov.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 72,00 € S DPH: 86,40 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l=

  0

  Objednávky zakázané

 10. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  TN11 Slovenská zabíjačka

  Tradičné národné - S kyslou kapustou

  Foto
  Popis
  Slovenská zabíjačka je hotové jedlo založené na slovenskej tradícii, kedy od jesene začal čas domácich zabíjačiek, ktorý trval až do Vianoc. Je to čas fantastických a chutných špecialít, pri výrobe ktorých sa zišla široká rodina aj susedia, všetci sa podieľali na ich výrobe a ich recepty sa niesli z generácie na generáciu. Chuť týchto výrobkov potom po dlhú domu pripomínali tento spoločný čas v kruhu blízkych a dobrý pocit z dobre vykonanej práce. Slovenská zabíjačka je výživné a chutné jedlo, ktoré každého z nás prenesie do tejto atmosféry a zároveň si každý fantastický pochutí. Je zložené z overených FARMFOODS špecialít: z pečenej klobásy, Jaterníc, Mäsových guliek s pečenou bravčovou slaninou v kyslej kapuste s paradajkovým pretlakom. Všetky tieto špeciality sú vyrobené z hovädzieho mäsa Charolais, a z bravčového mäsa Mangaduriek. Takto máte na tanieri hotovú pochúťku a špecialitu, ku ktorej sa vynikajúco hodia varené zemiaky FARMFOODS, alebo niektorý z výborných FARMFOODS chlebov.
  Slovenská zabíjačka je zložená z overených FARMFOODS špecialít: z pečenej klobásy, Jaterníc, Mäsových guliek s pečenou bravčovou slaninou v kyslej kapuste s paradajkovým pretlakom.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,92 € S DPH: 5,90 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 11. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  BS02 Rizling Vlašský 2020 suché 0,75l, 5,50€ bez DPH/ks

  Biele sýtené perlivé - Suché

  Foto
  Popis

  Jednotková cena

  Bez DPH: 33,00 € S DPH: 39,60 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 12. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  MJ11 Mangadurca perkelt

  Mäsové jedlá - So slovenskou tarhoňou

  Foto
  Popis
  Bravčový perkelt Mangadurca je poctivé domáce jedlo vyrobené zo špičkovej suroviny, a to z bravčového mäsa ošípaných Mangadurca. Toto mäso si v sebe nesie špecifické chuťové vlastnosti aj od Mangalíc. Je veľmi šťavnaté a bohaté chuťou, tuk v tomto mäse je špecifický, veľmi chutný a hodnotný. Toto veľmi chutné hlavné jedlo je vrátane prílohy. Je to tradičná slovenská cestovina tarhoňa. Mangadurca perkelt s tarhoňou je vynikajúco dochutený a je to plnohodnotné, sýte, veľmi chutné hlavné jedlo, ktoré určite oceníte a zamilujete si ho.
  Bravčový perkelt Mangadurca je poctivé domáce jedlo vyrobené zo špičkovej suroviny, a to z bravčového mäsa ošípaných Mangadurca.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 13. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  KS11 Fazuľový guláš

  Kotlíkové špeciality - Z Mangadurcy a Charolais

  Foto
  Popis
  Je to plnohodnotné jedlo, polievka aj hlavné jedlo v jednom. Hlavnými surovinami je veľmi kvalitné mäso z býkov Charolais a ošípaných Mangarurca, pri varení ktorého bol použitý plnohodnotný vývar z mäsových kostí. Fazuľa a zelenina výrazne zvyšujú výživovú hodnotu tohto veľmi chutného jedla a zároveň ho robia ľahším, viac sviežim, šťavnatým a ľahšie stráviteľným. Ale čo je pri tomto jedle najdôležitejšie, je jeho celková fantastická chuť, ktorú musí vyskúšať každý.
  Fazuľový guláš je výborný svieži typ gulášu so zeleninou, cestovinou a samozrejme fazuľou.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 14. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  MJ41 Guľky Charolais v paradajkovej omáčke

  Mäsové jedlá - S varenými zemiakmi

  Foto
  Popis
  Už pri otvorení tejto gurmánskej špeciality zacítite úžasnú vôňu zrelých paradajok, ktoré s kombináciou mäsových guľôčok z hovädzieho mäsa vám skomponujú nebíčko v papuľke. Mäsové guľky okorenené tradične tvoria súhru chuti s našou fantastickou paradajkovou omáčkou doplnenou výraznými koreninami. Ako prílohu sme zvolili lahodné varené zemiaky, ktoré spolu s guľkami Charolais v paradajkovej omáčke, tvoria naozajstnú pochúťku. NÁVOD NA PRÍPRAVU: Pred konzumáciou odstráňte kartónový obal. Celú nepoškodenú tácku s neprepichnutou vrchnou fóliou vložte do mikrovlnnej rúry. Na maximálnom výkone (800 W) zohrievajte cca 2-4 minúty, kým nezapočujete zvuk cez vrchný ventil. Po zohriatí odstráňte vrchnú fóliu (pozor horúce!) a môžete priamo konzumovať alebo servírovať. Alternatívne viete zohriať aj vo vriacej vode cca 10 min, alebo po otvorení a vyklopení môžete zohriať v panvici. Dobrú chuť!
  Mäsové guľky okorenené tradične tvoria súhru chuti s našou fantastickou paradajkovou omáčkou doplnenou výraznými koreninami.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 15. MIKROVAK - Chutné hotové jedlá z FARMFOODS surovín

  RE21 Krupoto s Kurou kráľov

  Regionálne exkluzivity - So syrom a zeleninou

  Foto
  Popis
  Vďaka veľkému množstvu výživných látok a výbornej chuti je krupoto vhodné aj pre malých papkáčov. Krémovosť krupotu dodáva naše tradičné maslo, lahodný syr a smotana z našej farmy v Dubníku. Čím sú jačmenné krúpy také výnimočné? Sú ľahko stráviteľné. Bohaté na minerály a vitamíny. Majú nízky obsah lepku. Posilňujú imunitný systém. Podporujú trávenie. Regulujú hladinu cukru v krvi. NÁVOD NA PRÍPRAVU: Pred konzumáciou odstráňte kartónový obal. Celú nepoškodenú tácku s neprepichnutou vrchnou fóliou vložte do mikrovlnnej rúry. Na maximálnom výkone (800 W) zohrievajte cca 2-4 minúty, kým nezapočujete zvuk cez vrchný ventil. Po zohriatí odstráňte vrchnú fóliu (pozor horúce!) a môžete priamo konzumovať alebo servírovať. Alternatívne viete zohriať aj vo vriacej vode cca 10 min, alebo po otvorení a vyklopení môžete zohriať v panvici. Dobrú chuť!
  Lahodné krupoto s jemne opraženými kúskami kuracieho mäsa a so zeleninou ulahodí každému, kto chce na obed alebo večeru menej tradičné jedlo.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 4,99 € S DPH: 5,99 €
  /ks

  Typ balenia:
  1*360 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 16. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  BV15 Rizling Rýnsky 2018 suché 0,75l, 7,20€ bez DPH/ks

  Biele odrodové - D.S.C suché alk. nad 11,5%

  Foto
  Popis
  Vôňa je výrazná, hlboká, mäkká s výraznou koncentrovanou arómou silného lipového a bylinného čaju sladeného medom a propolisom. V ústach je víno pevné s pikantnou kyselinkou, lipovým čajom, pôsobí hladko harmonicky s citrusovým vnemom v dochuti, z ktorej sa vynorí príjemný medový vnem s kvapkou propolisu.
  Vôňa je výrazná s koncentrovanou arómou silného lipového a bylinného čaju sladeného medom a propolisom.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 43,20 € S DPH: 51,84 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 17. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  BV27 Devín 2019 polosuché 0,75l, 8,50€ bez DPH/ks

  Biele odrodové - D.S.C polosuché

  Foto
  Popis
  Sladkastá prenikavá korenistá vôňa, obohatená tónmi bieleho dužinatého ovocia. Chuť je rovnako korenistá, nasledovaná pikantnou kyselinkou. V dlhom závere cítime ovocnosť šťavnatých žltých a citrusových plodov.
  Sladkastá korenistá vôňa, chuť je rovnako korenistá, nasledovaná pikantnou kyselinkou so záverom žltých a citrusových plodov.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 51,00 € S DPH: 61,20 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 18. GET GROUP - Chuťovky z vlastných zvierat

  MV81 Slovenská šunka Farmfoods

  Mäsové výrobky - Šunky

  Foto
  Popis
  JEDINEČNÁ, krehká a delikátna šunka vyvinutá špeciálne pre doplnenie sortimentu kvalitných mäsových výrobkov z našej produkcie, vyrobená z kvalitných surovín s dôrazom na zachovanie šťavnatosti a vyváženú chuť. Neobsahuje lepok ani laktózu, takže splní očakávania tých najnáročnejších zákazníkov. Jemná štruktúra, lahodná chuť môže byť vyzdvihnutá čerstvým masielkom a chlebíkom.
  Jedinečná, krehká a delikátna šunka vyvinutá špeciálne pre doplnenie sortimentu kvalitných mäsových výrobkov z našej produkcie, vyrobená z kvalitných surovín s dôrazom na zachovanie šťavnatosti a vyváženú chuť.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 14,89 € S DPH: 17,87 €
  /kg

  Typ balenia:
  1x500 g (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

 19. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  ČC11 Cuvée 2016 suché 0,75 l, 6 € bez DPH/ks

  Červené cuvée - D.S.C. suché

  Foto
  Popis
  Farba vína je intenzívne rubínová s bordovým a fialovým odtieňom. Aróma je výrazná, plna exotického korenia a ovocnosti čierneho lesného ovocia a prezretej slivky. Chuť vína je svieža s čiernou ovocnosťou a príjemnou štruktúrou tanínov. V ústach sa prejavuje korenitosť spolu s ovocnosťou černíc a sliviek, ktorá je v závere doplnená o čiernu ríbezľu. Víno je kompozíciou tvorenou z odrôd Alibernet a Sirah v pomere 1:1.
  Farba vína je intenzívne rubínová s bordovým a fialovým odtieňom. Aróma je výrazná, plna exotického korenia a ovocnosti čierneho lesného ovocia a prezretej slivky. Chuť vína je svieža s čiernou ovocnosťou a príjemnou štruktúrou tanínov. V ústach sa prejavuje korenitosť spolu s ovocnosťou černíc a sliviek, ktorá je v závere doplnená o čiernu ríbezľu. Víno je kompozíciou tvorenou z odrôd Alibernet a Sirah v pomere 1:1.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 36,00 € S DPH: 43,20 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l=

  0

  Objednávky zakázané

 20. Vína TERRA WYLAK z Veľkého Zálužia

  RZ36 Merlot Rosé 2020 polosladké 0,75l, 5€ bez DPH/ks

  Ružové značkové - D.S.C. polosladké

  Foto
  Popis
  Príťažlivá ružovočervená farba, ľahká vôňa, v ktorej sa popri ovocnosti malín a sladučkej dužiny šťavnatých čerešní objavuje aj kvapka medu. V ústach je víno sladkasté, s príjemne sekundujúcou kyselinkou, ktorá medový vnem udrží v oblasti dozretého ovocia. Víno zanecháva dlhú čistú a ovocnú dochuť.
  Príťažlivá ružovočervená farba, ľahká vôňa, v ktorej sa popri ovocnosti malín a sladučkej dužiny šťavnatých čerešní objavuje aj kvapka medu. V ústach je víno sladkasté, s príjemne sekundujúcou kyselinkou, ktorá medový vnem udrží v oblasti dozretého ovocia. Víno zanecháva dlhú čistú a ovocnú dochuť.

  Jednotková cena

  Bez DPH: 30,00 € S DPH: 36,00 €
  /kartón

  Typ balenia:
  6*0,75 l (bal.)=

  0

  Objednávky zakázané

Celkovo 1 položiek 20 z 178