Zistite s nami, ako chutí jeseň.


Vyskúšajte tradičné jesenné kombinácie s výnimočne výbornými slovenskými potravinami. Kvalita je našou zásadou a inak to nebude ani túto jeseň. Presvedčte sa o tom spolu s nami.

kačka lokša kačka lokša

Domáca kačka

z welfare chovu

Domáca kačka

z welfare chovu

Domáca kačica - celá

Vrcholný gurmánsky pôžitok jesene

Naše kačice sa rodia a chovajú v prirodzených podmienkach voľného chovu na našej farme v Kráľovom Brode. Umožnený je im voľný pohyb po priestranstve s dvomi vodnými plochami a množstvom zelene. Na úkryt pred nepriaznivým počasím im slúži viacero hospodárskych budov a prístreškov, v ktorých majú dostatok krmiva i napájačky s vodou. Viac...

Domáca hus - celá

Rázom sa obed stane slávnosťou

Naše husi chováme rovnako ako naše kačice spôsobom voľného chovu v areáli, ktorý je pre ich prirodzený vývoj najideálnejší. V Kráľovom Brode chováme hus Landeskú, ktorá pôvodom pochádza z Francúzska. Prirodzené sfarbenie tejto husi je šedé a kvôli tomu je možno pod kožou badať tmavé fliačiky. Nejde teda o zlé dočistenie, ale o prirodzený vzhľad husí.Viac...

Stehná z našich kačíc


Tieto lahodné kúsky z našich kačíc si už našli cestu k mnohým z vás. Dozaista sa tak stalo vďaka ich výbornej plnej chuti a jednoduchej príprave. Chrumkavý element dobre upečenej kože dodáva dokonalú bodku každého sústa. Zistiť viac.

Prsia z našich kačíc


Výborné, šťavnaté a na vrchu chrumkavé, také môžu byť naše kačacie prsia. Keď kuchár vie ako na to, docielite dokonalú chuť a zároveň nezabudnuteľný zážitok. Zistiť viac.

Fitnes stehná z kačíc


V prípade, že si strážite stravu a príjem tukov, siahnite po našich Fitnes stehnách z kačíc. Majú odstránený podkožný tuk, a preto sú ľahšie viac fit. Na výbornej chuti im to však určite neuberá. Zistiť viac.

Krídla z našich kačíc


Pre niektorých sú ideálne do vývaru, niekomu pasujú v netradičnej kombinácii s pomarančom, škoricou a rozmarínom, iný preferujú štipľavejšie príchute. Na mnoho spôsobov sa dajú pripraviť aj naše kačacie krídla. Stačí si vybrať a pustiť sa do varenia. Zistiť viac.

Využite skvelú zľavu -40% len do konca októbra.

Sadlo s kožou z kačíc


Vyrobte si vlastnú masť alebo oškvarky z nášho kačacieho sadla a dotvorte ňou jedlá vašej domácej kuchyne alebo si ju natrite len tak na chlebík s cibuľkou. Mňamka. Zistiť viac.

Ochutnajte Farmfoods špeciality, ktoré si budete vychutnávať ako na pravej jesennej hostine. Zažite gurmánsky zážitok, ktorý si radi zopakujete.

Domáce lokše a Voňavé harule

Nakombinujte si naše zemiakové pochúťky s kačkou. Vyvážená harmónia chuti obohatí všetky jesenné hody!

Domáce lokše

S našimi zemiakovými lokšami spod Tatier nebudete mať žiadnu starosť. Naše pani kuchárky ich pre vás už predpripravili tradičným spôsobom ako od babky - ručne, zo zemiakov s pridaním kvalitnej slovenskej múky a štipky soli. Stačí ich rozbaliť a ohriať na panvičke či v mikrovlnnej rúre.Viac...

Voňavé harule

Podobne ako lokše, aj zemiakové harule sme pre vás pripravili s rovnakým úmyslom – priniesť vám na tanier tradičné slovenské chute bez akejkoľvek námahy. Pripravíte si ich takisto jednoduchým ohriatím. Chrumkavý zemiakový zážitok vás prenesie k ujcovi či babke na dedinu.Viac...

Jeseň prináša aj čas zabíjačkových hodov

Vyberte si z našej širokej ponuky

Vidiecka klobása Farmfoods
Jaternica
Mäsová tlačenka
Uhorská pálivá klobása
Domáca masť s oškvarkami
Klobása na pečenie
100% Hovädzia klobása
Domáca škvarená masť

Slovenské víno z rady Lignum

s 50 % zľavou ku každému nákupu nad 50€

Zapojte sa do súťaže o 8x romantickú štvorchodovú degustačnú večeru!

Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.