Kvalitné mäso FARMFOODS čoskoro aj v Kremnici


Kvalita a čerstvosť mäsa boli v uplynulom období v centre pozornosti odborníkov aj širokej verejnosti. Kvalitný výrobok pritom nemusí byť drahý, keď si pozorne prečítame zloženie a presne vieme, za čo platíme. Chránime tak svoje zdravie, ako aj zdravie najbližších.

V sieti FARMFOODS je kvalita produktov na prvom mieste, čo platí aj pre mäsové výrobky. Celý sortiment Výnimočných potravín je v súlade s našou filozofiou Farmfoods koncept. Tá stojí na 6 pilieroch ZDRAVÁ PÔDA - ZDRAVÉ RASTLINY - ZDRAVÉ ZVIERATÁ - ZDRAVÍ ĽUDIA - NENARUŠENÁ KRAJINA.


POCTIVÝ PRÍSTUP NA KAŽDOM KROKU

Každý náš chov a zvieratá sú monitorované, kontrolované, všetky naše bitúnky sú pod prísnou kontrolou nezávislého veterinára a riaditeľa kvality našej spoločnosti. Dbáme na čo najprísnejšie hygienické a veterinárne kritériá počas života a chovu zvieraťa i počas porážky, aby zvieratá neboli vystavené stresu.

Zvieratá z našich vlastných welfare chovov počas svojho života dostávajú vysokokvalitné krmivá z našej vlastnej produkcie, bez vplyvu geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Veľmi prísna kontrola sa dodržiava aj počas prepravy mäsa. Vo všetkých častiach procesu sú dodržiavané normy a štandardy aj nad rámec noriem, ktoré sú legislatívne bežné.

Dbáme na to, aby do procesov nevstupovali externí dodávatelia, kde už nemožno garantovať bezpečnosť a kvalitu. V tom spočíva naša jedinečnosť a výnimočnosť na slovenskom trhu.
VÝNIMOČNÉ VÝSEKY Z VLASTNÉHO MÄSA

V sortimente FARMFOODS sa o čerstvosť mäsových výrobkov nemusíte báť. Vysoká kvalita všetkých našich produktov je samozrejmosťou. A platí to aj pre výsekové mäso (teda čerstvé mäso pripravené na kuchynskú úpravu). Rovnako, ako iné potraviny, aj výseky v našej ponuke sú z mäsa zvierat, ktoré chováme v rámci nášho združenia na vlastných farmách na Slovensku.

A o tom, že naozaj si máte z čoho vyberať, sa môžete presvedčiť aj sami. Zákazníkom ponúkame čerstvé mäso z takmer všetkých zvierat, z ktorých vám prinášame mäsové výrobky. Vybrať si môžete z hovädziny, bravčoviny, teľaciny, aj jahňaciny. Výsekové mäso rýchlo nájdete pri návšteve predajní, ale aj na našej stránke – zaradené je v podskupine „Čerstvé chladené“.


DBAJTE NA SPRÁVNY VÝBER POTRAVÍN

Na trhu sa nachádza množstvo potravín rôzneho pôvodu a kvality – a to neplatí len pre mäsové výrobky. Produkty z nekvalitných surovín s nejasným pôvodom sa môžu zdať cenovo dostupnejšie, môžu však obsahovať množstvo látok, ktoré majú pre naše zdravie nepriaznivý vplyv.

Odporúčame, aby ste preferovali nákup potravín - a predovšetkým pri tak citlivom tovare, akým je mäso – od lokálnych dodávateľov, z domácich ale certifikovaných fariem, od bezpečných dodávateľov. Pri nich totiž presne viete, z čoho a kde bol konkrétny výrobok vyrobený. Skutočne apelujeme na to, aby si zákazníci pozorne začali čítať etikety potravín, aby sa začali venovať štúdiu zloženia výrobkov a pôvodu zvierat, z ktorých boli vyrobené konkrétne produkty.

Dovoľujeme si podotknúť, že nie všetko domáce, či slovenské musí byť aj reálne bez konzervantov, v kvalite podľa noriem, bez vplyvu geneticky modifikovaných organizmov. Zaujímajte sa o to, čo konzumujete a čo ponúkate svojej rodine na tanier. Pri výrobkoch FARMFOODS však vždy poznáte obsah a pôvod potravín, ktoré si kúpite.
KVALITNÉ MÄSOVÉ VÝROBKY DOSTUPNÉ ČOSKORO AJ V KREMNICI

Nakupujte a ochutnávajte poctivé slovenské potraviny od skutočných farmárov a tradičných výrobcov a producentov potravín. Vezmite zdravie svojej rodiny do vlastných rúk a hľadajte potraviny bez konzervantov, bez aditív, „E-čok“ a bez karcinogénnych látok, s garantovaným certifikátom kvality a bezpečnosti.

Výnimočné potraviny FARMFOODS nájdete čoskoro aj blízko vás. Už onedlho otvoríme obslužnú predajňu aj v Kremnici. Tešíme sa na vás!