Ak hľadáte kvalitné slovenské prírodné, poctivé, výnimočné a lahodné výrobky, ubezpečujeme Vás, že ste na správnom mieste.


Milujeme kvalitné slovenské potraviny a ešte radšej sa o ne delíme. Už 22 rokov skvalitňujeme slovenské poľnohospodárstvo vo všetkých smeroch. Prišiel čas splniť si sen a vykonať tak posledný krok k naplneniu našej misie – kvalitu doteraz vyvážanú do zahraničia si spracovať sami a ponúkať doma. Naším mottom „kvalitne, poctivo a zdravo k výnimočným výrobkom“ a koncepciou "zo slovenských fariem priamo na Váš tanier" sa chceme odlíšiť od klasických potravinových reťazcov a ponúknuť našim zákazníkom slovenské a prírodné produkty priamo z našich fariem po celom Slovensku.

Impulz pre našu myšlienku začal zvýšeným dopytom slovenských spotrebiteľov po kvalitných potravinách. Neostali sme stáť so založenými rukami, a preto Vám predstavujeme krátky farmársky reťazec Farmfoods!Našou prioritou je kvalita, ktorá na Slovensku chýba a vlastné skutočné mäsové výrobky. Ak by sme začali trošku pátrať, zistili by sme, že väčšina „mäsových“ výrobkov mäso obsahuje len vo veľmi malom množstve. To sa Vám u nás nemôže stať. Nie sme tu však pre tých čo vidia len ceny. Nemôžeme totiž vyhlásiť konkurenčnú vojnu veľkoobchodom. Za to však garantujeme, že kvalitu, akú ponúkame, nikde inde za lepšie ceny nenájdete!

Zaregistrujte sa a získajte aktuálne informácie zo sveta výnimočných potravín FARMFOODS priamo do vašej e-mailovej schránky.

Registráciou ste zároven zapojený/á do súťaže o poukážku na nákup našich výrobkov, ktorú vyhodnocujeme každý mesiac.

Prihlásením k odberu spravodaja, súhlasím s podmienkami odoberania newslettra