Prežite nezabudnuteľné letné chvíle spoločne s Farmfoods!

 
Spolu s veľkým výberom výnimočného sortimentu pre vaše letné prázdninové a spoločenské aktivity v prírode sme pre vás pripravili výnimočnú akciu!

KONZUMUJTE VÝNIMOČNÉ VÍNA PRI OPEKANÍ TEJ NAJKVALITNEJŠEJ SLANINY Z MANGADURCY, KTORÚ SI OD NÁS TERAZ KÚPITE S 99 % ZĽAVOU!

Ku každému zakúpenému vínu Terra Wylak v predajniach FARMFOODS od 15.7.2019 do odvolania získajte 99 % zľavu na jedno balenie výnimočnej Delikátnej údenej slaniny Mangadurca
– v opekačkovej edícii.Tip: Výnimočnosť zážitkov z opekania z FARMFOODS surovín môžete znásobiť výzvou pre kamarátov doniesť so sebou akúkoľvek inú slaninu a vína, aby ste mohli porovnať rozdielnosť chutí a gurmánskych zážitkov.


Niektoré ocenenia z prestížnych medzinárodných súťaží najkvalitnejších vín, na ktorých sme sa už zúčastnili a umiestnili


Neviete si vybrať? Skúste jedného z našich šampiónov!

Spoznajte prevádzky, kde vznikajú naše výnimočné vína a slanina:

Prežite opekačku s najchutnejším výpekom pri konzumácii špičkových slovenských vín s nespočetnými svetovými oceneniami za slovenské ceny.

Zaregistrujte sa a získajte aktuálne informácie zo sveta výnimočných potravín FARMFOODS priamo do vašej e-mailovej schránky.

Registráciou ste zároven zapojený/á do súťaže o poukážku na nákup našich výrobkov, ktorú vyhodnocujeme každý mesiac.

Prihlásením k odberu spravodaja, súhlasím s podmienkami odoberania newslettra