Rozhodnite sa pre výrobky s jasným pôvodom a zložením.

V spoločnosti skvelých chutí a vôní potravín od slovenských farmárov budú vaše Vianoce skutočne výnimočné.

Navoďte si vianočnú atmosféru našou fotogalériou.

Prežívajte Vianoce
s FARMFOODS všetkými zmyslami!

Rozvoniavajúca ryba, ale aj sladké medovníčky či sýta kapustnica s klobásou. Aj tieto recepty vytvárajú všetky zmyslové dojmy, ktoré si počas vianočných sviatkov vychutnávame. Vďaka FARMFOODS si ich môžete zabezpečiť v pokoji, bez zhonov a vystávania v dlhých radoch. Pozrite si celý náš sortiment.

Vianočné ingrediencie priamo z vlastných chovov


Voňavé klobásy

Pri príprave slaných receptov má klobása svoje miesto v kuchyni aj počas Vianoc. Aj špeciálne pre túto príležitosť pre vás vyrábame Sviatočnú klobásu, no pochutnáte si určite aj na ostatných. Pozrite si ponuku našich klobás.


Sladký med

Med je neoddeliteľnou súčasťou predvianočných príprav. Bez neho si pečenie medovníkov alebo iných zákuskov, ako aj oblátok počas Štedrého večera nevieme predstaviť. Vyberte si ten váš.


Čokokrém

Čokokrém svojou chuťou doplní chuť akýchkoľvek cukroviniek, je však skvelý aj len tak. V období Vianoc prináša mnoho spôsobov pre sviatočné maškrtenie a pečenie. Prečítajte si viac.

Vianoce bez kostičiek
v krku

Na štedrovečerný stôl patrí ryba – aj jej výber môžete poňať výnimočne. Prečo tradičného kapra nenahradiť niečím neobvyklým, napríklad sumčekom? Túto rybu zo slovenských chovov si pripravíte veľmi rýchlo a aj bez náročných úprav, čo vám v predvianočnom zhone určite pomôže. So sumčekom vám nehrozí ani typický problém Vianoc – zablúdená rybia kostička v krku. Prečítajte si viac.

Slovenské Vianoce v kruhu najbližších

Jednou z najzásadnejších ingrediencií pre výnimočné Vianoce je prítomnosť vašich najbližších. Všetky ostatné nájdete v predajniach FARMFOODS po celom Slovensku.

Slovenské vína
Terra Wylak

Dotvoria atmosféru vianočných večerov

S FARMFOODS si doprajete nielen chutné recepty a lahodné jedlá. Počas dlhých zimných večerov príde vhod aj dúšok kvalitných vín Terra Wylak, z ktorých vám aktuálne odporúčame vína rady Lignum.

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné pre varenie a pečenie nielen počas Vianoc, bez zbytočného stresu, zhonov a tlačenice.

Lahodná medovina

Zahreje a naladí

S atmosférou vianočných jarmokov sa tradične spája lahodná medovina. Vytvoriť si ju môžete aj doma, nájdete ju aj u nás, a to hneď vo viacerých podobách.

Hrejivé čaje

Spríjemnia dlhé zimné večery

Klasické, sypané, alebo aj chutné pečené, vás svojou arómou na sklonku decembra spoľahlivo zahrejú. Vyberte si ten váš.

Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potraviny


Výrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných E-čok


Naše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomiku


Farmfoods koncept združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.

Doprajte si aj vy skutočne slovenské Vianoce!