Vinárstvo Terra Wylak

Vinárstvo Terra Wylak vo Veľkom Záluží bolo založené v roku 2015. Jedným zo zakladateľov je aj vinár pán Roman Holec. Jeho meno sa stalo na Slovensku zárukou kvality ním produkovaných vín aj vďaka významným úspechom na prestížnych medzinárodných súťažiach medzi svetovými producentmi tých najlepších vín.


Už pri zakladaní vinárstva boli prítomní aj slovenskí poľnohospodári (GET group, s.r.o. - výrobca mäsových špecialít) za účelom vyrábať kvalitné slovenské akostné a odrodové vína k jednotlivým výrobkom a jedlám zo sortimentu FARMFOODS.


vlnka


vlnka

Našou filozofiou je produkovať vysoko kvalitné vína
zo svojich vinohradov.

vlnka

Akostné a odrodové vína z vinárstva Terra Wylak sú vyrobené vždy z ručne oberaného hrozna, ktorého bobule sú zrelé a dosahujú optimálnu cukornatosť pre danú odrodu pri prísnom redukovaní úrody. Filozofiou vinárstva je produkovať vysoko kvalitné vína zo svojich a z tých najlepších vinohradov na Slovensku.

V každej fľaši poctivého vína Terra Wylak sa skrýva veľa ľudskej práce, slnka a úrodnej slovenskej zeme. Každá kvapôčka vína má v sebe odtlačky duše vinohradníka aj vinárskeho majstra. Spájame moderné technológie a tradičné vinárske hodnoty.

Vína sú zamerané a vytipované k ponuke steakov, mäsových výrobkov, syrov a k špeciálnym technologickým úpravám výrobkov FARMFOODS za účelom čo najfamóznejšieho spojenia vynikajúcich jedál a vín.


vlnka