Rozhodnite sa pre výrobky s jasným pôvodom a zložením.

V spoločnosti skvelých chutí a vôní potravín od slovenských farmárov
budú vaše veľkonočné sviatky naozaj výnimočné.

Veľkonočné šunky

Tradičná slovenská delikatesa

Rozvoniavajúce Sedliacke údené pliecko a Sedliacke údené stehno sú neodmysliteľnou súčasťou veľkonočného stola. Nezabudnite ani na túto dobrotu, ktorú vďaka FARMFOODS môžete mať vo výnimočnej kvalite, bez akýchkoľvek "E-čok" a bez GMO.

Veľká noc v kruhu najbližších

Aj počas prichádzajúcej Veľkej noci bude tou najdôležitejšou ingredienciou prítomnosť vašich blízkych. Všetky ostatné nájdete v predajniach FARMFOODS po celom Slovensku.

Veľkonočné ingrediencie priamo z vlastných chovov


Voňavé klobásy

Na chlebíčkoch počas Veľkej noci nemôžu chýbať ani chutné klobásy. Ak poznáte náš sortiment, iste viete, že s ich ponukou sa na nás môžete spoľahnúť. Pozrite si ponuku našich klobás.


Lahodný tvaroh

Nielen chlebíčky, mäsko či zákusky. Pri veľkonočnom kuchtení sa vám zaiste zíde aj skvelý tvaroh. Takisto ako obľúbené syry, ktoré počas nadchádzajúceho jarného sviatku takisto využijete, aj tvaroh pripravujeme z mlieka našich vlastných kráv. Zistite viac.


Čestvé vajíčka

Symbol Veľkej noci, nevyhnutnosť pre prípravu kraslíc, ale aj nevyhnutnosť pre obľúbené pokrmy. Pri vajíčkach z FARMFOODS si môžete vybrať z tradičného chovu aj z voľného výbehu. Prečítajte si viac.

Delikátna jahňacina

Jahňacie mäso patrilo medzi tradičné dávne pokrmy našich pastierov a spomínané je už v biblii ako obetné zviera. Jeho nutričné hodnoty, a pri mladých jahniatkach aj veľmi jemná, nie aromatická chuť, dotvárajú parametre, ktoré sa v poslednej dobe opäť tešia renesancii a návratu tohto kvalitného, chudého a gurmánskeho zdroja kvalitných bielkovín v podiele stravy dnešného moderného človeka.

Ak chcete mať skutočne poctivý a delikátny pokrm, mal by byť pripravený zo surovín, ktorých pôvod poznáte. V ponuke je pre vás hneď niekoľko výrobkov z ozajstnej slovenskej jahňaciny bez „E-čok“ a geneticky modifikovaných organizmov. Prečítajte si viac na našom blogu.

Veľkonočné jahňa

Vrcholný gurmánsky pôžitok na vašom stole

Mäso veľkonočných jahniat je ozajstným unikátom a gastronomickým skvostom. Jeho výnimočnosť nespočíva len v názve, ale aj v zložení a obsahu,ktorý je daný tým, že tieto mladučké jahňatá sa ešte nepásli a konzumovali iba vysoko hodnotné materské mlieko. Ide o kvalitné biele mäsko, veľmi jemné, dobre stráviteľné. Toto jahňacie mäsko má typickú vôňu a chuť, ktoré sú príjemné a ktorú si určite obľúbite.


Objednávajte vo vašich predajniach po celom Slovensku.


Nájdite vašu najbližšiu predajňu.

Ochutnajte tie najlepšie slovenské vína Terra Wylak

Spoznajte vína oceňované na medzinárodných súťažiach

S FARMFOODS si doprajete nielen chutné recepty a lahodné jedlá. Aj po výdatných veľkonočných receptoch vám príde vhod dúšok kvalitných vín Terra Wylak, z ktorých vám aktuálne odporúčame vína rady Lignum.

Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Vlastná filozofiaNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Želáme vám...


Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné pre varenie a pečenie nielen počas Veľkej noci, bez zbytočného stresu, zhonov a tlačenice.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Kuracie prsia, krídla, stehná, trupy, kačky a husi
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Doprajte si aj vy skutočne radostnú slovenskú Veľkú noc