Aj počas septembra vám prinášame vybrané výnimočne výborné potraviny za najlepšie ceny!

Chceme vám predstaviť vybrané mäsové delikatesy a mliečne výrobky, z našich vlastných slovenských fariem a výrobných prevádzok. Aby boli pre vás ešte atraktívnejšie, znížili sme ich ceny až o 40%. Príďte do siete našich predajní FARMFOODS – Výnimočné potraviny a ochutnajte výnimočne výborné potraviny za tie najlepšie ceny.

  Vyberte si to najlepšie  

  podľa svojej chuti  

  Vyberte si to najlepšie  

  podľa svojej chuti  

Štyri chuťovky, ktoré vás nenechajú hladnými

Tieto vybrané výrobky výnimočne výborne reprezentujú naše tradície, silu, vzťah k farmárčeniu, zároveň našu regionalitu a charakteristické gurmánske chute.

Komunistické párky
 

Za svoj názov vďačia svojmu zloženiu, keďže ich zloženie je skutočne mäsové bez akýchkoľvek náhrad a umelín – nachádza sa v ňom minimálne 60 % hovädziny a 33 % bravčoviny! Nič iné, len poctivé mäso a koreniny. Zistiť viac.


9,85 €

- 40%
5,91 €

Jemná prírodná saláma

Táto jemná - mäsitá salámka sa nedá porovnať s konkurenciou. Na výrobu je použité len poctivé mäso, koreniny - ktoré sú vyšperkované náročným, prísne kontrolovaným technologickým postupom. Zistiť viac.


10,20 €

- 40%
6,12 €

Slovenská jaternica (8ks bal.)

Tradičný slovenský výrobok, ktorý poznali už naši starí rodičia. Chutná jaternica, upečená dozlatista sa skvelo hodí ako rýchly obed či večera v spojení s kyslou kapustou či chlebíkom z našej pekárne. Na jej výrobu používame už tradične jačmenné krúpy namiesto ryže, ktoré ešte zvýraznia jej slovenskosť a výbornú chuť. Zistiť viac.


8,55 €

- 40%
5,13 €

Pečeňovka z Mangadurcy

Pečeňovka je vyrobená z kvalitného mäska a pečene z ošípaných Mangadurca, čím vzniká spojenie naozaj výnimočných chutí. Je lahodná, ľahko roztierateľná a pripravená ako všetky naše tradičné poctivé paštéty, s láskou ku kvalitným slovenským potravinám. Zistiť viac.


3,70 €

- 40%
2,22 €

  Stehná z našich kurčiat  


Overená stálica, pre ktorú sa do predajní FARMFOODS vracia mnoho zákazníkov – a preto je v akcii aj v septembri. Mrazené stehná pochádzajú výlučne z našich vlastných slovenských kurčiat chovaných v prirodzených podmienkach obohateného welfare chovu. Vytvárame podmienky, v ktorých sú kuriatka chránené pred fyzickou a psychickou nepohodou. Kurčatá sú kŕmené tradičným krmivom a dostávajú sa do našich obchodov o 10 až 20 dní neskôr ako bežné slovenské či poľské kurčatá. Zistiť viac.


5,54 €

- 40%
3,32 €

  Stehná z našich kurčiat  

Overená stálica, pre ktorú sa do predajní FARMFOODS vracia mnoho zákazníkov – a preto je v akcii aj v septembri. Mrazené stehná pochádzajú výlučne z našich vlastných slovenských kurčiat chovaných v prirodzených podmienkach welfare chovu. Zistiť viac.

5,54 €

- 40%
3,32 €

Iba poctivé mäso dokáže vytvoriť výnimočne výborné ingrediencie a výrobky.

  Mliečne pochúťky  

  s ešte lepšou cenou!  

  Mliečne pochúťky  

  s ešte lepšou cenou!  

Tieto jedinečné chuťovky vyrábame pasterizovaním či varením a používame iba prírodné a jednoduché ingrediencie. Cibuľa, sterilná zelenina, paradajkový pretlak, cesnak, jedlá soľ, paprika palivá a zmes prírodných korenín. Toto je prístup FARMFOODS.

Lahodný biely 10% (380 g balenie)
 

Náš smotanový jogurt je vyrobený z 10 % smotany, čerstvej, voňavej a plnej fantastických chutí a vôní, ktorých nositeľom je mliečny tuk. Vďaka jej použitiu má výraznejšiu chuť a pevnejšiu konzistenciu. Zistiť viac.


1,32 €

- 40%
0,79 €

Gazdovské zakysané mlieko (1000 g balenie)

(1000g) Jemné zakysané mlieko so smotanovou kultúrou tak, ako si ho pamätáme z detstva. Obsahuje živú mikroflóru. Je vyrobené z úplne čerstvého mlieka len niekoľko hodín po nadojení, čo prispieva k príjemnej čistej smotanovej chuti. Zistiť viac.


1,47 €

- 40%
0,88 €

Tavený syr
S údeným syrom

je syr vyrobený výhradne z vlastných zrejúcich syrov, masla, smotany a tvarohu a taktiež s parenými údenými syrmi, ako sú korbáčiky a údené syrové nite. Zistiť viac.


2,42 €

- 40%
1,45 €

Šťavnatý bochníček - syr hrudka

Šťavnatý bochníček je výborná čerstvá syrová hrudka vyrobená z polotučného mlieka. Je to vynikajúci čerstvý nezrejúci syr, lahodný svojou mliečnou chuťou a pritom šťavnatý a svieži. Zistiť viac.


11,54 €/kg

- 40%
6,92 €/kg

Prepustené maslo GHÍ 99%

Vyrába sa z tradičného masla jemným pražením, ktorým sa odstráni z masla zvyšná voda a získame tak 99% mliečny tuk so špecifickou chuťou a dodá jedlám vynikajúcu jemne maslovú chu Zistiť viac.


5,69 €

- 40%
3,41 €

Spoznajte aj naše ďalšie akcie

Vojdite do našich predajní Výnimočných potravín a nechajte sa uniesť kombináciou ingrediencií, ktoré pre vás denno-denne namiešavame. Sú to spomienky na detstvo, tradičné chute, láska k nášmu regiónu a Slovensku, poctivý prístup k výrobe. Tiež pridávame starostlivosť, slnkom opálené tváre a ruky farmárov, úsmevy i obavy nad úrodou či počasím, kilometre prebrázdené traktormi či tony krmiva prehádzané nielen strojmi ale i ručne vidlami. To všetko robíme s láskou a pre zmysel, ktorý pred sebou vidíme. A to ste vy, naši zákazníci. Naše deti, ktoré si zaslúžia jesť potraviny bez konzervantov a chémie. Výnimočne výborné. FARMFOODS.


Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.