Aj počas októbra vám prinášame vybrané výnimočne výborné potraviny za najlepšie ceny!

Chceme vám predstaviť vybrané mäsové delikatesy a mliečne výrobky, z našich vlastných slovenských fariem a výrobných prevádzok. Aby boli pre vás ešte atraktívnejšie, znížili sme ich ceny až o 40%. Príďte do siete našich predajní FARMFOODS – Výnimočné potraviny a ochutnajte výnimočne výborné potraviny za tie najlepšie ceny.

  Vyberte si to najlepšie  

  podľa svojej chuti  

  Vyberte si to najlepšie  

  podľa svojej chuti  

Tri chuťovky, ktoré vás nenechajú hladnými

Tieto vybrané výrobky výnimočne výborne reprezentujú naše tradície, silu, vzťah k farmárčeniu, zároveň našu regionalitu a charakteristické gurmánske chute.

Klobása
na pečenie

Vynikajúca, mierne pikantná klobáska je typická svojou šťavnatosťou - za svoju chuť vďačí použitiu mäsa býkov Charolais a bravčového mäsa ošípaných Mangadurca. Rovnako, ako všetky naše výrobky, neobsahuje žiadne prídavné látky, ani lepok. Zistiť viac.


12 €/Kg

- 40%
7,2 €/kg

Špecička Mangadurca

Naša poctivá Špecička je zárukou plnej mäsovej chuti. Neobsahuje žiadne prídavné látky zvýrazňujúce chuť, farbu ani žiadne konzervanty. Skvelú, mäsovú chuť si môžete užívať v priebehu celého roka. Zistiť viac.


10,80 €/Kg

- 40%
6,48 €/Kg

Detské párky s teľacinkou

Výnimočná dobrota pre tých najmenších s významným podielom teľacieho mäska Charolais. Prirodzená chuť hovädzieho mäsa je vyzdvihnutá len malým množstvom soli a minimálnym množstvom prírodných korenín. Zistiť viac.


14,99 €/Kg

- 40%
8,99 €/Kg

  Stehná z našich kurčiat  


Kuracie stehná Kráľov patria medzi najobľúbenejšie medzi mnohými vernými fanúšikmi FARMFOODS – a preto sú v akcii aj v októbri. Mrazené stehná pochádzajú výlučne z našich vlastných slovenských kurčiat chovaných v prirodzených podmienkach obohateného welfare chovu. Vytvárame podmienky, v ktorých sú kuriatka chránené pred fyzickou a psychickou nepohodou. Kurčatá sú kŕmené tradičným krmivom a dostávajú sa do našich obchodov o 10 až 20 dní neskôr ako bežné slovenské či poľské kurčatá. Zistiť viac.

*Ponuka sa vzťahuje iba na mrazený tovar, v pojazdných predajniach nie je nedostupná.


5,54 €/Kg

- 40%
3,32 €/Kg

  Stehná z našich kurčiat  

Overená stálica, pre ktorú sa do predajní FARMFOODS vracia mnoho zákazníkov – a preto je v akcii aj v okóbri. Mrazené stehná pochádzajú výlučne z našich vlastných slovenských kurčiat chovaných v prirodzených podmienkach welfare chovu. Zistiť viac.

5,54 €

- 40%
3,32 €

Iba poctivé mäso dokáže vytvoriť výnimočne výborné ingrediencie a výrobky.

  Mliečne pochúťky  

  s ešte lepšou cenou!  

  Mliečne pochúťky  

  s ešte lepšou cenou!  

Naše mliečne výrobky patria k našej radosti a pýche. Starostlivosť o zvieratá a precíznosť vo výrobe je vo výrobkoch priam cítiť. Toto je prístup FARMFOODS.

Kyslá 10-tka zakysaná smotana 10%

Je vyrobená z čerstvej 10% smotany použitím smotanových kultúr, ktoré v nej ostávajú a tvoria živú mikroflóru. Vhodná pre všetky príležitosti studenej aj teplej kuchyne. Zistiť viac.


0,89 €

- 40%
0,53 €

SÝTA RÚBAŇ RASCA 1 mesačný

Syrárske kultúry v Sýtej Rúbani vytvárajú spoločne s výraznou chuťou rasce a pribúdajúcim časom zrenia unikátnu širokú chuť. Zistiť viac.


12,79 €/Kg

- 40%
7,67 €/Kg

Ementálček Palbino rozt. syr

Roztierateľný polotučný polotvrdý syr je vyrobený výhradne z vlastných zrejúcich syrov, masla, smotany a tvarohu. Pri jeho výrobe je použitý len syr vlastnej výroby, prevažne syr ementálskeho typu - Dunajler. Zistiť viac.


2,32 €

- 40%
1,39 €

Fitnes prírodný tvaroh 500g

Pri fermentovaní mlieka vznikajú v produkte mnohé príjemné chute a vôňe, ktoré robia konečný tvaroh sviežim a voňavým. Náš tvaroh vám predstavujeme ako vysoko chutnú a výživnú pochúťku. Zistiť viac.


3,39 €

- 40%
2,03 €

  Krídla z našich kačíc  


Mrazené krídla domácej kačice vyliahnutej a chovanej v prirodzených podmienkach voľného chovu na našej farme v Kráľovom Brode. Vytvárame podmienky, v ktorých sú kačice chránené pred fyzickou a psychickou nepohodou. Umožnený je im voľný pohyb po priestranstve s dvomi vodnými plochami s množstvom zelene, kde môžu prejavovať svoje prirodzené správanie. Možno hovoriť o kráľovstve kačíc. Zistiť viac.

*Ponuka sa vzťahuje iba na mrazený tovar, v pojazdných predajniach nie je nedostupná.

Pozrite si, ako vyzerá chov našej hydiny.

5,44 €/Kg

- 40%
3,26 €/Kg

  Krídla z našich kačíc. 

Mrazené krídla domácej kačice vyliahnutej a chovanej v prirodzených podmienkach voľného chovu na našej farme v Kráľovom Brode. Vďaka týmto pre nich najpriaznivejším podmienkam si zachovávajú pravú chuť kačacieho mäsa. Zistiť viac.

5,44 €

- 40%
3,26 €

Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.