Vychutnávajte poctivé chute slovenských farmárskych potravín.

Pri každom nákupe nad 20, 35 alebo 50 EUR automaticky získavate niektorý z darčekov podľa vášho výberu.

  Pri nákupe nad 20€  

  získavate 1 z týchto výrobkov zadarmo  

  Pri nákupe nad 20€  

  získavate 1 z týchto výrobkov  

Poctivá sekaná

Veľmi jemná sekaná z mletého bravčového a hovädzieho mäsa, ktorá poteší nie jednu gazdinku. Rýchla úprava na grile, či rozpálenej panvičke - hodí sa k zemiakovému šalátu, zeleninke, ale i k lahodným prívarkom. Zistiť viac.

Čistá prírodná termizovaná nátierka

Nátierka vyrobená z pravej bryndze 100% ovčej, vyrobenej v Bryndziarni Horný Turček a toho najlepšieho krémového tvarohu, príjemne slaná a pikantná, vhodná na ktorékoľvek pečivo z našej pekárne. Zistiť viac.

  Vyberte si jeden z darčekov  

  k nákupu nad 35€  

  Vyberte si darček  

  k nákupu nad 35€  

Nakúpte si výnimočne výborné potraviny a pri nákupe nad 35 EUR automaticky získavate 1 výrobok zadarmo. Môžete si vybrať z nasledovných:

Dve delikatesy, ktoré predstavujú typickú slovenskosť, regionalitu, tradície, jednoduchosť pretavené do túžob a potrieb moderného človeka po súčasných trendoch – grilovaní, opekaní a vysmážaní. Pritom zachovávame poctivý, čo najjednoduchší a transparentný technologický prístup vo výrobe, bez zbytočných konzervantov. To všetko výlučne z vlastných surovín a vlastných zvierat. To je FARMFOODS.

Jemný Dubník paprika

Jemný Dubník paprika je zrejúci syr vyrobený s použitím typických syrárskych kultúr a s prídavkom kúskov voňavej sušenej červenej papriky. Vhodný je napríklad k našim vínam Terra Wylak, alebo k pečivu z našej pekárne. Viac o výrobku.

Údený bravčový bôčik s kožou

Lahodný prerastený bôčik s kožou ochutený cesnakom a rascou, ktorá mu dodáva ten správny šmrnc. Výborne sa hodí na studené misy, ako súčasť predkrmov ale aj na prípravu výnimočných jedál. Viac o výrobku.

    Nakupujete vo veľkom?    

    automaticky získavate hodnotný darček    

    Nakupujete vo veľkom?    

    získavate hodnotný darček    

Pri nákupe nad 50 Eur sa isto zaradíte k fanúšikom výnimočne výborných potravín!

Vyberte si jeden z týchto prémiových výrobkov.

Hrdý býk Charolais

Lahodná, znamenitá a veľkolepá. Presne taká je naša hovädzina vo vlastnej šťave. Kúsky hovädziny zaliate silným vývarom sa perfektne hodia na rýchly obed či večeru a chutia úžasne studené, ale aj ohriate s prílohou.Viac o výrobku.

Kryštálová Kamenica- zrejúci syr parmezánového typu

Kryštálová Kamenica - syr parmezánového typu má veľmi široké použitie – do zeleninových šalátov, alebo na rôzne cestoviny a omáčky. Taktiež dodáva nezameniteľnú chuť jedlám pri zapekaní. Viac o výrobku.

Pri nákupe nad 50 € si môžete tiež zakúpiť 1 fľašu výnimočného vína z edície LIGNUM z nášho vinárstva TERRA WYLAK s 50% zľavou.

  Slovenské víno z rady Lignum  

  s 50 %-nou zľavou ku každému nákupu nad 50€  

Spoznajte aj naše ďalšie akcie

Vojdite do našich predajní Výnimočných potravín a nechajte sa uniesť kombináciou ingrediencií, ktoré pre vás denno-denne namiešavame. Sú to spomienky na detstvo, tradičné chute, láska k nášmu regiónu a Slovensku, poctivý prístup k výrobe. Tiež pridávame starostlivosť, slnkom opálené tváre a ruky farmárov, úsmevy i obavy nad úrodou či počasím, kilometre prebrázdené traktormi či tony krmiva prehádzané nielen strojmi ale i ručne vidlami. To všetko robíme s láskou a pre zmysel, ktorý pred sebou vidíme. A to ste vy, naši zákazníci. Naše deti, ktoré si zaslúžia jesť potraviny bez konzervantov a chémie. Výnimočne výborné. FARMFOODS.


Prečo nakupovať vo Farmfoods?100 % slovenské potravinyVýrobky FARMFOODS pochádzajú z vlastných fariem a polí, sú vyrobené vo vlastných výrobných prevádzkach a predávané výlučne v sieti predajní FARMFOODS - Výnimočné potraviny.


Bez zbytočných
E-čokNaše potraviny sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez látok s povinnosťou označovať ich ako "E" a bez GMO. Deklarujeme to aj na etiketách výrobkov FARMFOODS. S nami viete, za čo platíte.


Podporujete lokálnu ekonomikuFarmfoods združuje výlučne slovenských farmárov. Kúpou výrobkov FARMFOODS teda podporujete domácu produkciu a ďalšiu výrobu slovenských potravín, živiteľov našich rodín.


Poctivý farmársky prístupNaša filozofia Farmfoods koncept sa premieta do opatrení a postupov v každom z jeho 6 pilierov: zdravá pôda - zdravé rastliny - zdravé zvieratá - zdravé potraviny - zdraví ľudia - nenarušená krajina.

Maslo, smotana, prepustené maslo, čerstvé a zakysané mlieko, jogurty
Diviačie a jelenie čerstvé mäso
Kváskový, zemiakový, tmavý alebo klíčkový chlieb
Orechové a makové rožky, záviny, vianočky, briošky a iné sladké pečivo
Zemiaky z poľa, lokše, harule, lupienky a pirohy
Nezrejúce syry, čerstvá hrudka, syry na tepelnú úpravu a grilovanie
Čerstvé chladené filety zo Sumčeka afrického
Sušené mäso, salámy, šunky, klobásy, párky, bravčové, hovädzie, teľacie
Tempeh, sója a sójové výrobky
Jahňacie, hovädzie a teľacie polokonzervy, paštéty a nakladané špeciality
Hotové mäsové a bezmäsité jedlá, múčne a tradičné jedlá, polievky
Múky, oleje, čaje, kávy, cestoviny, koreniny a mnoho iného

Široká ponuka farmárskych potravín, z ktorej si určite vyberiete

Dnes už vyše 800 výrobkov, z toho viac ako 600 potravín z vlastných fariem, polí a výrobní.
Pod jednou strechou tak nájdete všetko potrebné do vašej kuchyne, chladničky či špajze.