0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

FARMFOODS KARIÉRA

Sme slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v krátkom potravinárskom reťazci FARMFOODS za účelom priniesť výnimočné produkty z našich fariem priamo k spotrebiteľovi.
Združenie FARMFOODS založilo 10 firiem s výlučne slovenskými majiteľmi. Spolu obhospodarujeme vyše 17 000 ha poľnohospodárskej pôdy a chováme viac ako 3000 ks hovädzieho dobytka, 4500 ks oviec, 1000 ks ošípaných a niekoľko desiatok tisíc ks hydiny.Zamestnávame spolu viac ako 500 zamestnancov, ktorých počet rozšírime o ďalších 200 do konca roka 2016.

Naším cieľom je vytvorenie farmárskeho reťazca, ktorý v rámci celého procesu, od chovu zvierat a pestovania rastlín, cez ich manipuláciu a spracovanie, až po predaj finálnych výrobkov používa vlastné postupy nad rámec platných noriem, pre čo najlepšiu pohodu zvierat, aká im môže byť zabezpečená. Robíme všetko pre to, aby sme dosiahli výnimočnú prírodnú kvalitu našich výrobkov za najnižšiu možnú cenu. FARMFOODS ponúka tradičné aj netradičné výrobky, receptúry a postupy, ktoré garantujú výnimočnú kvalitu a čerstvosť. Naše potravinárske výrobné prevádzky postupne dokončujeme. Dnes sú už niektoré v plnej prevádzke, iné v skúšobnej prevádzke alebo sa dokončujú tak, aby do konca augusta boli všetky schopné vyrábať a dodávať plný sortiment. V období september až december 2016 bude združenie postupne otvárať 43 menších samoobslužných a 22 obslužných predajní vo väčších mestách na celom území Slovenska.