FARMFOODS pre HorecaRadostná správa pre všetkých majiteľov hotelov, reštaurácií, barov a iných stravovacích zariadení a služieb! Už dlhšiu dobu nás oslovujete s požiadavkou na dodávku našich výnimočných, slovenských, farmárskych výrobkov bez konzervantov, bez E a bez GMO do vašich stravovacích zariadení. Pripravili sme pre vás preto projekt Farmfoods pre HORECA, vďaka ktorému umožníme predaj našich výnimočných potravín pre vás, zákazníkov zo segmentu gastronómie.

Segment HORECA sa už aj na Slovensku každoročne stáva zaujímavejším a atraktívnejším. Zákazníkov v tomto segmente pribúda, kultúra stravovania mimo domu sa stáva moderným trendom, k čomu sa rozširuje aj komunita ľudí, ktorí si s obľubou sadnú do podniku na pohárik kvalitného vínka. Každý prevádzkovateľ zariadenia v tomto odvetví vymýšľa čím zaujať potenciálnych zákazníkov, ako im ponúknuť viac a odlíšiť sa tým od rastúcej konkurencie... Ak ste aj vy jedným z nich, FARMFOODS vám ponúka riešenie ušité priamo na mieru!

FARMFOODS – Výnimočné potraviny je združenie slovenských farmárov, ktorí zapojili svojich dnes už 15 samostatných firiem do spoločného konceptu krátkeho farmárskeho dodávateľského reťazca zo svojich polí, maštalí, potravinových prevádzok až na stôl konečnému zákazníkovi. Teraz si už budete môcť naše výrobky zakúpiť aj cez výnimočné gastro zariadenia, ktoré majú taktiež svojich zákazníkov, ktorí uprednostňujú zdravé, kvalitné, prírodné a slovenské vína, mliečne, mäsové, zemiakové a iné špeciality a suroviny.

V združení FARMFOODS sme pre odvetvie HORECA vytvorili ponuku s cca 200 výnimočnými výrobkami. Jednak v balení bežne dostupnom v našich predajniach, ale aj vo väčších, tzv. gastrobaleniach.

Vytvorili sme pre vás dodacie, obchodné a marketingové podmienky tak, aby vaše prevádzky mohli efektívne napredovať a získavať stále viac a viac zákazníkov. A to aj pomocou nášho združenia, našich výrobkov a vašej spolupatričnosti k nášmu združeniu FARMFOODS.

Celú aktuálnu ponuku výrobkov pre tento segment si môžete pozrieť na www.farmfoods.sk/horeca. Aby vaši zákazníci vedeli jednoznačne identifikovať spoluprácu s FARMFOODS, pripravili sme pre vás rôzne identifikačné tabule a ponukové lístky s ponukou našich výrobkov špeciálne pre vašu prevádzku.

Ak vás táto ponuka oslovila a chceli by ste aj vy vo svojom zariadení ponúkať výnimočné potraviny FARMFOODS, kliknite na link nižšie, vyplňte kontaktný formulár a po oslovení našim obchodným zástupcom a podrobným vysvetlením dodacích a rabatových podmienok, sa môžete pripojiť k našej sieti a prinášať vašim zákazníkom kvalitu, akú si zaslúžia.vlnka