Obslužná predajňa Farmfoods už čoskoro aj v Kremnici


Jedinečný slovenský potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny onedlho otvorí predajňu aj v Kremnici. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji kvalitných výrobkov, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez tzv. „E-čok“, konzervantov a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).
ŠIROKÝ SORTIMENT VÝNIMOČNÝCH VÝROBKOV

Ponuku FARMFOODS tvoria produkty vyrobené z vlastných zvierat a plodín vyrobené výlučne vo vlastných výrobných prevádzkach. Pochutíte si na mäsových výrobkoch, zemiakoch, mliečnych produktoch, ale aj medoch či víne. Portfólio výrobkov dopĺňa kvalitný sortiment od iných slovenských výrobcov.
ZAUJÍMATE SA O ZLOŽENIE POTRAVÍN?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.Zodpovedný prístup a filozofia Farmfoods konceptu sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.
VYSLEDOVATEĽNOSŤ JE ZÁKLAD

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.
UŽ ČOSKORO AJ V KREMNICI

Poctivé potraviny FARMFOODS si už čoskoro nakúpite aj v Kremnici. Sledujte túto stránku a náš Facebook FARMFOODS - Výnimočné potraviny, kde prinášame aktuality o nových predajniach v našej sieti.