Výnimočné potraviny

Sme slovenskí poľnohospodári a rozhodli sme zapojiť svojich 10 samostatných firiem do spoločného konceptu krátkeho farmárskeho dodávateľského reťazca FARMFOODS. Budujeme vlastné predajne VÝNIMOČNÝCH POTRAVÍN z našich polí, maštalí, potravinárskych prevádzok.

Prinášame slovenské prírodné produkty na váš stôl

V oblastiach predaja a servisu poľnohospodárskych strojov, v obchode s poľnohospodárskymi produktmi a vstupmi do prvovýroby, v budovaní poľnohospodárskych stavieb, ale aj vo výrobe elektrickej energie z poľnohospodárskych odpadov a z biomasy v bioplynových staniciach.


Zrodil sa nápad

Dlhé roky sme bezmocne sledovali vývoj trhu s potravinami na Slovensku a obchodné praktiky, výsledkom čoho bol krach nespočetných slovenských výrobcov a náš trh je zaplavený nekvalitou zo zahraničia, plno konzervantov, aditív, lacných náhrad, pri čom naše kvalitné rastlinné a živočíšne produkty z našich fariem skončili na pultoch v zahraničí. Zrodil sa nápad a rozhodli sme sa urobiť všetko pre to, aby slovenská kvalita na Slovensku zostala.


vlnka

Od počiatku budovania farmárskeho reťazca FARMFOODS dbáme na čo najširší rozsah detailov, výnimočnosti vlastných postupov nad rámec platných noriem pri pestovaní rastlín, kŕmení a welfare zvierat a hygiene výroby.

To všetko robíme preto, aby sme pre vás priniesli výnimočné potraviny zo slovenských fariem priamo na váš stôl.

Odhaľte unikátny koncept

Za našimi predajňami výnimočných potravín sa skrýva unikátny koncept. Pre jeho pochopenie je potrebný záujem, vzdelanie a túžba byť výnimočný a zdravý.


Keď sa chcete dozvedieť o našich výnimočnostiach odporúčame vám naštudovať si náš Farmfoods koncept, prečo sme NATUR A NIE BIO, prečo sa snažíme všetko vyrábať bez pridaných látok, aditív, BEZ „E“, prečo chceme ponúkať potraviny bez geneticky modifikovaných organizmov, BEZ GMO, na základe akých ISO CERTIFIKÁTOV naše farmy a výrobne potravín fungujú, aké výnimočné sú naše VÝROBNÉ PREVÁDZKY.

vlnka

Pri študovaní sortimentu našich výnimočných potravín sa dozviete všetko o konkrétnom produkte, o postupe a spôsobe výroby, o použitých surovinách. Poukazujeme na rozdiely s bežne dostupnými, na prvý pohľad porovnateľnými produktmi. Taktiež o spôsobe rýchlej a jednoduchej prípravy. Stačí len niekoľko minút na prípravu našich potravín a vaša rodina či priatelia si môže pochutnávať na výnimočnom jedle, ktoré vám donesie zaslúžený obdiv.

Tradičné aj netradičné

Prinášame tradičné aj netradičné, ale o to originálnejšie výrobky z našich slovenských surovín. Inovatívnymi technologickými postupmi a technológiami dosahujeme doteraz nepoznanú kvalitu, trvanlivosť bez konzervantov a predpripravenosť na domácu prípravu v čo najkratšom čase, pri zachovaní všetkých dôležitých nutričných hodnôt a minerálnych látok.

"Kvalitne, poctivo a zdravo
k výnimočným výrobkom"

Našim cieľom je ukázať, že poctivou a zdravou cestou bez kompromisov pri zachovaní tých najprísnejších hygienických štandardov nad rámec platnej legislatívy sme schopní odlíšiť sa od iných farmárskych predajní a potravinárskych reťazcov.

Tradičné aj netradičné

Máme záväzok v našich predajniach VÝNIMOČNÝCH POTRAVÍN predávať 80% objemu výrobkov pochádzajúcich z nášho združenia spĺňajúcich náš Farmfoods koncept. Dáme však príležitosť aj iným poľnohospodárom, farmárom a poctivým výrobcom slovenských výnimočných potravín. Tí vám môžu ponúknuť svoje výrobky pomocou nášho reťazca.

Naše výrobné prevádzky

Naše výrobné prevádzky

Spoznajte výnimočnosti našich výrobných prevádzok

Chcem vedieť viac.
Výnimočné suroviny

Výnimočné suroviny

Zistite viac o výnimočnostiach našich surovín

Chcem vedieť viac.
Spôsoby výroby

Spôsoby výroby

Aby boli naše výrobky výnimočné, používame tie najlepšie spôsoby výroby

Chcem vedieť viac.
Vízia

Vízia

Zistite viac o pripravovaných predajných miestach a výrobkoch

Chcem vedieť viac.
Certifikáty

Certifikáty

ISO certifikáty našich spoločností

Chcem vedieť viac.