Výnimočné potraviny FARMFOODS, vhodné aj pre najmenších, čoskoro aj v Kremnici


V sieti FARMFOODS – Výnimočné potraviny nájdete široký sortiment kvalitných a poctivých potravín, vhodných aj pre tých najmenších. Každý výrobok pochádza z našich slovenských polí, maštalí a potravinových prevádzok.
Určite chcete len to najlepšie pre vaše detičky. Aj nám záleží na zdraví detí, preto vyrábame produkty vhodné aj pre najmenších. Naše potraviny sú vyrábané len z tých najkvalitnejších surovín. V maximálnej možnej miere sú bez použitia konzervantov, prídavných objemových látok – aditív, bez vplyvu GMO, rastových hormónov.
Sme slovenskí poľnohospodári a rozhodli sme sa zapojiť svojich desať samostatných firiem do spoločného konceptu krátkeho farmárskeho dodávateľského reťazca FARMFOODS. Od začiatku dbáme na čo najširší rozsah detailov, vlastných postupov nad rámec platných noriem pri pestovaní rastlín, kŕmení, welfare zvierat a hygiene výroby.Na pulty našej siete predajní prinášame tradičné aj netradičné výrobky z našich slovenských surovín. Ochutnajte chutné jogurty a tvarohové dobroty bez konzervantov, aditív, škrobu a GMO, vyskúšajte aj výnimočné syry jemnej smotanovej chuti, či mliečne nápoje pre mlsné jazýčky. Okrem mliečnych výrobkov ponúkame aj kvalitné mäso vhodné pre deti, ktoré pochádza zo zvierat chovaných na Slovensku, bez GMO, rastových hormónov a antibiotík. Kúpte si náš hovädzí plátok, detské párky s teľacinkou, či prsia z našich kurčiat.
V predajniach FARMFOODS nájdete tiež zemiakové výrobky, medy, tvarohové dezerty, doplnkový sortiment a mnoho ďalšieho. Našou snahou je byť k ľuďom čo najbližšie, a preto postupne otvárame sieť našich výnimočných potravinových prevádzok po celom Slovensku, pričom onedlho otvoríme obslužnú predajňu aj v Kremnici. Vstúpte spolu s nami do sveta FARMFOODS a spoznávajte výnimočné chute našich výrobkov.