Product was successfully added to your shopping cart.

Druhá polovica augusta má už tradične v našom kalendári nezmenený program - v tomto čase sa koná najväčšia poľnohospodárska a potravinárska výstava Agrokomplex.

Prečítať

Od tohto týždňa spúšťame v našich pojazdných predajniach absolútnu novinku!

Prečítať

V našich predajniach Výnimočných potravín sa dostanete k bryndzi vyrobenej na salaši Turček...

Prečítať

7. apríla sme v Rožňave uviedli do prevádzky našu prvú kamennú predajňu...

Prečítať

Neodmysliteľnou súčasťou akýchkoľvek výrobkov sú etikety. My sme si na tých našich dali obzvlášť záležať. Keďže vám v našom sortimente prinesieme veľké množstvo výrobkov v mnohých kategóriách...

Prečítať

Bravčová masť bola odpradávna spojená s našou kuchyňou a prípravou jedál. V posledných desaťročiach sa síce na jej úkor dostávali do popredia rastlinné oleje, no v súčasnosti sa čoraz viac stretávame s jej znovuobjavením. Kde je teda pravda??

Prečítať

Dnes sme si pre Vás pripravili recept na oškvarkové pagáče od babky.

Prečítať

Recept nesie pomenovanie po významnom maďarskom spisovateľovi M. Jókaiovi (1825 – 1904). Jókai bol pravidelným hosťom reštaurácie v meste Balatonfüred, kde si s obľubou objednával túto polievku

Prečítať

Chcete mať chutné a kvalitné jedlo plné vitamínov, ktoré je navyše pripravené za neuveriteľne krátky čas? My vám s tým pomôžeme. Že vám spojenia ako zdravo, rýchlo a jednoducho nejdú dokopy? ?

Prečítať

Bravčovina patrí medzi obľúbené a najviac vyhľadávané druhy mäsa. Náš sortiment výrobkov z bravčového mäsa je však svojimi niekoľkými výnimočnosťami od toho s ktorým sa bežne...?

Prečítať
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 34

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4